ДЖОН, СТАФАЙС! Українські десантники виставили американських “суперменів” на посміховисько

ДЖОН, СТАФАЙС! Українські десантники виставили американських “суперменів” на посміховисько

Українські десантники знову зірвали навчання військ НАТО, які проходять в Німеччині й повергнули в шок американських бойових офіцерів, які, здається, бачили все. Цього разу українці легко й невимушено практично без жодного пострілу взяли у полон роту американської «десантури». А було все так…

За «легендою» навчань «Saber Junction-2018», що проходять в Німеччині українська рота «Фантом» 13-го окремого десантно-штурмового батальйону 95-ї ДШБ ЗСУ мала діяти проти угруповання умовного противника зі складу 173-ї десантної бригади США та підрозділів чеського й італійського спецназу.

Задача наших десантників – розвідка розташування сил противника, виявлення його пунктів дислокації тощо. Однак все знову пішло «не так».

Американський штаб охороняла бронетехніка…

Наші єноти (талісман українських десантників) завдання виконав з легкістю, але зупинятися на цьому не стали. Командир українських вояків вирішив: якщо уже відомо де, що, хто і скільки – гріх не скористатися. Десантники, користуючись нічною темрявою зайшли в тил противнику і…

Слово командиру роти «Фантом» капітану Івану Федоренко:

«Нами був умовно полонений командир цього батальйону і його офіцери, захоплені засоби зв’язку, зброю і штабні документи. Останні ми вручили командиру батальйону сил OpFor, в складі яких діємо».

Щоб ви розуміли, наші десантники «без шумі і пилі» захопили польовий оперативний тактичний центр розвідувального батальйону «ворога», який захищала в тому числі й бронетехніка.

Щоб ви розуміли, 173 десантна бригада є однією з найкращих в США. Жодна військова операція армії США не обходилася без неї. Її вояки дійсно “круті”. Вояками бригади тильки “Пурпурних сердець”отримано більш ніж 6 тисяч.

Хто б ще 3 роки тому сказав, що наші вояки будуть ганьбити обвішаних найсучаснішим обладнанням, тренованих в усіх можливих умовах американських десантників – його можна було б сміливо визначати як психа.

Десантники 173 бригади армії США дійсно “круті”…

Власне, після цього навчання втратили будь-який сенс, оскільки серед штабних документів були карти, ня які нанесено усі деталі планів умовного противника.

Все, хлопці, зливайте воду, приїхали. Але не переймайтася, в полоні на вас чекають сухі штани, грячий чай і традиційна українська гостинність. Вираз облич американських “суперменів” – окрема тема для кепкувань

А «фантоми» на цьому не зупинилися й продовжили операцію. На свою біду, шлях українцям перетнула диверсійно-розвідувальна група чеських спецназівців, після чого вона припинила своє існування. Слідом за нею наші десантники пошарпали й спецназ італійський.

Відвоювалися… Круті американські десантники в українському полоні. Вони навіть не зрозуміли, як це сталося…

Наразі навчання керівництвом призупинені. Організатори вирішують, що робити далі, адже за старим сценарієм вони проходити уже не можуть.

Втрати сторін: умовний противник 32 убитими і 2 одиниці бронетехніки. «Єноти» втратили 2 умовно убитими.

Автор: Павло Бондаренко

До слова: сторіччями Москва викошувала з поміж українців тих, хто мав уміння і наснагу воювати. І здавалося б – викосив. Але гени… Гени все одно даються взнаки.

До речі, ще 100 років тому найзнаменитішими (правда про них мало хто знав) підрозділами у складі Російської армії на полях Першої світової були українці з Кубанського батальйону пластунів – аналог сучасних розвідувально-диверсійних підрозділів.
Казали, пластуни уміли вбивати ворога на відстані силою думки й перетворюватися на туман…

В лиху годину Путин вирішив нас зачепити. Хай тепер начуваються всі…

Залишити відповідь