МОСКОВСЬКІ ПОПИ В ПАНІЦІ: ПОРОШЕНКО УЖЕ ПРИГОТУВАВ НОЖІ ТА ПАЯЛЬНІ ЛАМПИ

МОСКОВСЬКІ ПОПИ В ПАНІЦІ: ПОРОШЕНКО УЖЕ ПРИГОТУВАВ НОЖІ ТА ПАЯЛЬНІ ЛАМПИ

В паніці – це ще м`яко сказано. Батюшки з Московського патріархату висловів не вибирають. Очевидно зрозуміли: Порошенко не поспішаючи, грунтовно але невідворотно готується прирізати цього жирненького московського кабанчика.

Міністерство культури України створило комісію з оцінки вартості майна Української православної церкви Московського патріархату. Копію відповідного документу вже отримав Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

Реакція батюшок зрозуміла:

“В останніх церковні подіях і активній підтримці державою процесу надання так званого томосу дії Мінкультури породжують занепокоєння щодо того, що ця ініціатива може бути першою ланкою в ланцюзі ініціатив по захопленню власності релігійних громад УПЦ на користь розкольників”, – заявили в УПЦ МП.

Що тут можна сказати? Будемо відвертими й цинічними, мов їхній Жириновський. Дійсно, буде захоплено те, що вважається зараз власністью Московского патріархата. Ті батюшки, які погодятья на перехід у Помісну автокефальну українську церву, залишаться. Решта підвищить відсоток безробітних батюшок в Росії. Очевидно, Кирило їм запропонує бути третім-четвертим священиком у храмі, наприклад, міста Тайшет Іркутської області або Большое Бухалово Вологодської.

Російський кабанчик давно уже бачить крізь прочинені двері свого свинарника і наточені ножі, і паяльну лампу, і накритий для різника стіл з пляшечкою, заткнутою качаном та порізаним квашеним огірочком.

І кабанчик починає верещати. Тільки це йому уже не допоможе. Процес пішов…

Автор: ПАВЛО ПРАВИЙ

 

Залишити відповідь