КЕРЧЕНСЬКИЙ МІСТ “ПРИДАВИВ” 7 ГОЛЛАНДСЬКИХ ФІРМ

КЕРЧЕНСЬКИЙ МІСТ “ПРИДАВИВ” 7 ГОЛЛАНДСЬКИХ ФІРМ

Не все те золото, що блищить. В цьому на власній шкурі переконаються голландські бізнесмени, які у погоні за портретами американських президентів вирішили ризикнути і зв`язалися з росіянами, порушивши санкції.

Сім нідерландських компаній запідозрені в тому, що в порушення санкцій Євросоюзу брали участь в будівництві моста через Керченську протоку. Генеральна прокуратура Нідерландів 4 травня підтвердила, що ці фірми знаходяться під слідством.

Як повідломояється, ці компанії надали спеціальну техніку для забивання паль Кримського моста – Росія власного не має. Раніше повідомлялося, що під слідством перебувають дві нідерландські компанії, але з часом з’ясувалося, що в поле зору прокуратури в Гаазі знаходяться ще п’ять. Керченський міст може стати їхньою “лебединою піснею” і наукою для інших.

До слова: стало відомо, що відкриття Керченського мосту знову переноситься, а його добудова вчергове вимагає додаткових коштів. Утім, є велике питання чи мост взагалі функціонуватиме. Почали просідати опори (спеціалісти попереджали – не можна будувати мост в протоці), що призводить до загальної деформації всієї конструкції. Дві опори уже дали тріщини, не витримавши навантаження. 

Загальне просідання опор на деяких ділянках мосту склало 1-1,5 метри. Не допомогли й голландці…

Залишити відповідь