ЗАЛІЗНИЙ КУЛАК УКРАЇНИ

ЗАЛІЗНИЙ КУЛАК УКРАЇНИ

Черговий подарунок для Збройних сил України. Наші танкісти почали отримувати на озброєння кращий у світі танк. Це сталося після того, як Україна виконала свої зобов`язання з постачання броньованих машин до Таїланду. 

Завод ім. Малишева передав першу партію бойових танків Т-84У, більш відомих серед загалу як “Оплот” 14-й ОМБр.

Перша місія “Оплотів” приємна – на цих танках українські військові братимуть участь у найпрестижніших міжнародних танкових змаганнях Strong Europe Tank Challenge 2018, які відбудуться в травні.

На традиційні змагання танкістів НАТО до німецького Графенвера знову поїде взвод кращого танкіста України Романа Багаєва. Окрім танків, також буде представлено і нове спорядження танкістів – вогнетривкі костюми.

Основний бойовий танк Т-84У оснащений 125-мм гарматою з автоматом заряджання, яка здатна вести вогонь керованими високоточними протитанковими ракетами із дальністю знищення цілей близько 5 км. Завдяки 1200-сильному двигуну майже 50-тоний Т-84У може розганятися до 70 км/год.

Танк має найсучасніший український динамічний захист та комплекс електроно-оптичної протидії від керованого озброєння “Варта”.

Однією з причин відставання від суперників на змаганнях-2017 стали низькі характеристики танка Т-64БВ, на якому виступали українські військові.

До слова: український танк Т-84У “Оплот” визнано кращим у світі за результатами технічних характеристик, а також змодельваних міжнародними експертами віртуальних танкових боїв, перемігши американский “Абрамс”, німецький “Леопард”, ізраїльський “Меркава”, французький “Леклерк” та розпіарений російською пропагандою Т-90А, котрий, до речі, в рейтингу найсильніших машин світу посів лише 5 місце.

Тож з українським “Оплотом” бурятським “трактористам” на полі бою краще не зустрічатися.

 

Залишити відповідь