ЧОТИРИ ПРИЧИНИ ХОДІННЯ ПО КОЛУ

ЧОТИРИ ПРИЧИНИ ХОДІННЯ ПО КОЛУ

Чверть століття по колу. По граблях. Чому так? Може, через одну спільну для всіх чотирьох президентів рису?

ПЕРШИЙ президент України Л. М. Кравчук. Член КПСС з 1958 року. До 1991 року – другий секретар ЦК КПУ, відповідальний за ідеологію. Боровся за заборону Народного Руху України. В 1991 році терміново вийшов з партії і за допомогою партноменклатури обрав себе Президентом України.

Кравчук забезпечив пограбування України та її громадян через приватизаційні “ваучери”. Ще будучи головою Верховної Ради УРСР Кравчук забезечив перекачування на Москву коштів “Ощадбанку” УРСР в сумі, еквівалентній 114,52 млрд. дол.

Найбільшою аферою часів Кравчука (окрім гігантського масштабу дерибану власності держави через “ваучери”) став розпродаж Чорноморського морського пароплавства (одного з найбільших у світі) через фірму “Бласко”.

В часи Кравчука економіка України обвалилася в десятки разів, інфляція сягнула 2000%. В парламенті було створено “групу 239” з “червоних директорів”, які протягом 5 років сформували в Україні клептократичну кланову корумповану систему влади тих, кого пізніше назвуть “олігархами”.

Ця людина в історію увійде завдяки оцій штуці, яка називається “кравчучка”.

ДРУГИЙ президент України Л. Д. Кучма. З 1975 по 1981 секретар партійного комітету КПСС КБ «Південне», 1981 по 1982 — секретар парткому ВО «Південний машинобудівний завод». Перебував у партії до самого її кінця.

У 1992-1993 роках – прем`єр-міністр України. Забезечував дерибан країни через “ваучерну приватизацію”. Наслідок його керування економікою в 1994 році – рекордне падение ВВП — 22,9 %. Інфляція 400 %

Завершив будівництво кланової олігархічної держави, в якій убивства політичних опонентів, журналістів і взагалі тих, хто смів вставати проти влади перефарбованих комунстів – стали звичайний явищем.

Так само, як віялові відключення електрики та гіперінфляція кінця 90-х (гривня впала утричі) на 8 році незалежності.

В історії Кучма залишиться завдяки транспортному засобу “кучмовоз”.

ТРЕТІЙ президент України – В. А. Ющенко вступив в КПСС у 23 роки у був її членом протягом 14 років аж до розпуску партії. Голова Нацбанку та прем`єр-міністр України за часів Кучми. 12 грудня 1991-го між банком “Україна” та науково-виробничою фірмою “Батьківщина” був укладений договір про конвертацію 2 млрд. радянських рублів в 25 млн. американських доларів. Від імені банку “Україна” договір підписав Віктор Ющенко.

Ці 2 мільярди зникли. Цікаво, що в обґрунтуванні платежу вказано, що 2 млрд. рублів банк “Україна” перераховує як “внесок у програму економічного розвитку РСФСР”. За чиїм наказом діяв В. А. Ющенко сказати не можна, інформації, що хоча б частина цих коштів осіла в його кишенях немає. Кримінальне проваджеення проти нього відкрили за статею “халатність”. Це лише один з багатьох епізодів, про які не хочеться говорити бо людина ж наче патріотична…

Але й вулики ми згадуватимемо, як символ того, що можна зробити з владою, яку тобі вручив народ. До речі, він за них так і не розплатився.

 ЧЕТВЕРТИЙ президент України – В. Ф. Янукович, член КПСС с 1980 року, за часів Кучми – голова Донецької облдержадміністрації, представник Донецького фінансово-політичного угрупування (клану). Один з творців тіньової схеми “вугілля-кокс-метал”, яка нанесла економіці країни збитки в десятки мільярдів доларів.

За перший рік його перебування на посаді президента син Олександр увійшов до списку 100 найбагатших людей України, а наступного року подвоїв свої статки. “Сім`я” просто забирала в людей бізнес, який хотіла.

Про спробу продати Україну Путіну, розстріли людей на Майдані та інші “подвиги” помовчимо.

Безумовний символ правління цієї особи – “золотий батон”.

Подивившся на них усіх: “Партя – наш рулевой”.
Усі “Птенцы гнезда…”

Психологію колишніх комуністів, які в партію вступали не з переконань, а лиш заради кар`єри, нікуди не дінеш, нехай вони хоч три вишиванки вдягнуть. 

Вони всі протягом чверті сторічя будували та підтримували потворну клептократично-олігархічну державу, в якій Конституція и закони були фіговим листком, що прикривав “договорняки” та “сфери впливу”. Кожен знав хто на чому “заробляє”, кожен собі “хатинки” та рахунки на умовній Арубі намалював.

А винен, звичайно, хто? Порошенко.
Це він, гад, не поборов монстра за цілих 4,5 роки в умовах війни і тотального спротиву “кадрів”, які сидять у кріслах або на стілцях від міністерств до сільських рад.

А ще він, гад, не був членом КПСС.
Може в цьому проблема?

Може тому, що він не з числа “партейцев”, його “мочать” телеканали Кучми-Януковича та інших великих і малих бісів?

ПАВЛО ПРАВИЙ

До слова: “комуністичне минуле” колишніх президентів можливо й не найголовніша причина, але безумовно одна з них. І не лише президентів. Недаремно в Німеччині заборонено приймати на дежавну службу колишніх партійних функціонерів колишньої НДР. В Польщі та інших країнах колишнього “соцтабору” теж…

Залишити відповідь