“ГІПЕРБОЛОЇД ІНЖЕНЕРА ПУТІНА” або кілька слів про новітню російську зброю

“ГІПЕРБОЛОЇД ІНЖЕНЕРА ПУТІНА” або кілька слів про новітню російську зброю

12 квітня 1961 року СРСР запустив в космос Юрія Гагаріна і тим самим став на шлях своєї загибелі. Чому?

Бо це було зроблено передусім для залякування країн Заходу: дивіться – ми відправили людину в космос, тож відправити ядерні боєголовки на голови мешканців Вашингтона, Нью-Йорка, Лос-Анджелеса нам раз плюнути.

Зразу після цього Микита Хрущов зробив ще один самогубний крок, заявивши всьому світові: «Ми ракети, мов ковбасу робимо».

Чому самогубний? Бо це була брехня, «надування щок», класична демонстрація м’язів, які були насправді «надувними». Бо в реальності СРСР не мав ЖОДНОЇ міжконтинентальної ракети, яка б досягла території США.

Проте американців він таки налякав. Поставте себе на їхнє місце: СРСР запустив Гагаріна, заява Хрущова…

Негайно Пентагон почав вимагати у Конгресу мільярди на новітні системи озброєнь: росіяни нас можуть спопелити у будь-який момент, а нам відповісти нічим. Так почалася гонка озброєнь, яка підірвала радянську економіку й зрештою обвалила СРСР.

Зараз тим, що робив Хрущов, займається Путін. Постійними заявами про супер-новітні, ніде не бачені ракети, лазери, літаки тощо він намагається лякати Захід: давайте дружити на моїх умовах, а то бачите, які у мене цяцьки.

Проте США уже мають досвід обману з боку Москви і цього разу лише роблять вигляд, що бояться. Для чого? А щоб змусити свого платника податків вивалювати нові й нові мільярди на переозброєння: дивіться, американці, що у Путіна є. Фактично Путін сам допомагає Пентагону вибивати гроші на його програми.

Найсумніше для росіян те, що усі «іграшки» Путіна насправді фейк, міф, казка. Дещо дійсно є, але літає приблизно як ракети «Калібр», якими з Каспію стріляли по повстанцям в Сирії, а влучили у баранів в Ірані. Дещо їздить, як «Армата» на Красній площі. А дещо взагалі є картонними і пластиковими макетами.

Під час чергового послання Федеральним зборам 1 березня Путін під бурхливі тривали аплодисменти особисто презентував відео з «надсучасним бойовим лазером», встановленим на автомобільному причепі, заявивши при цьому:

«И это уже не просто теория или проекты, и даже не просто начало производства. С прошлого года в войска уже поступают боевые лазерные комплексы».

За підсумками голосування на сайті Міністерства оборони РФ цей «комплекс» отримав гучну назву «Пересвет».

Цікаво, кого цим “чудом інженерної думки” намагається обдурити Путін?

У відповідь весь Інтернет заходився гомеричним реготом, упізнавши в ньому набір чотиридюймових пластикових каналізаційних труб (200 рублів за погонний метр) та бляшаних труб для монтування водостоків.

“Гіперболоїд інженера Путіна”, склепаний з комплектуючих, придбаних у найближчому господарчому магазині

Кого вождь «Русского мира» намагався обманути? Своїх громадян? Себе? Може, американських спеціалістів з озброєння?

Судячи з усього, фантазію Путіна надихав старий радянський фільм за знаменитою книгою Олексія Толстого…

Те саме з «надсучасною» ракетою «Кинжал». Ось причепимо її до винищувача МіГ-31; як виведе він її на висоту 20 кілометрів; як пальне звідти по авіаносцю супостата – зливайте воду! Вона ж бо летить зі страшною швидкістю аж 10 звуків!

Щодо страшної швидкості – це треба повірити на слово Путіну. Бо продемонструвати ту страшну швидкість російські військові не поспішають. Коротеньке відео на 5 секунд пуску цього чуда ніяк не дає підстав вірити, що воно мчить зі швидкістю 12 тисяч кілометрів на годину. Більше схоже на звичайні крилаті ракети.

А от що відомо точно, то це, що ракета «Кинжал» є лише переробленим «Искандером». Той літає із заявленою швидкістю трохи більш ніж 6 швидкостей звуку. Навряд чи клон мчить набагато швидше. Хіба що у розрідженому повітрі.

Схоже, гучно розрекламовані “Кинджали” є черговою “показухою”.

Але швидкість не головне – головне точність. А система наведення у «Кинждала», гм… на базі технологій, розроблених у 60-і роки минулого сторіччя. Як і в «Іскандера». Так звана інерційна система наведення. Для коригування польоту такої ракети потрібна система ГЛОНАС. Ага, так сама, якої Росія не має. Вже не має.

Можна, звичайно наводити за допомогою оптичної системи – російський літак має літати навколо ворожого авіаносця й наводити ракету. Але хто ж йому дасть. І звідки він візьметься на просторах світового океану? З копченого «авіаносця», що його дотепники «Кузею» кличуть?

Коротше кажучи, «військова міць» Кремля має назву, яка визначається одним з улюблених слів Путіна – понти.

Але для Росії надування щок може перетворитися на надування всього організму, який зрештою лусне.

Зате хто задоволений – так це власники американських компаній, що виробляють зброю. Путін сам дає їм «залізний» аргумент перед американським суспільством вимагати ще більших грошей.
«Бачите, які штуки росіяни вигадали?»

P.S. За часів Хрущова вибухнула Карибська криза. Американці готувалися до ядерного удару з боку СРСР і у Білому домі вже складали списки тиєх, хто має отримати місце в урядовому бункері. Радянські маршали чудово розуміли, що налякані американці ось-ось нанесуть випереджальний удар, використавши свої ракети середньої дальності в Європі та стратегічну авіацію. І це буде для СРСР катастрофою: спопелити своїми ракетам Європу він зможе, але до США допнутися було нічим.

І тоді маршали таємно доручили полквнику ГРУ Олегу Пеньковському передати США документи з доказами відсутності в СРСР балістичних ракетоносіїїв. Отримавши їх, американські генерали завили з розпачу: виходило, що не треба витрачати мільярди на озброєння. Проте від ядерного удару утрималися. відомості Пеньковського засекретили й Конгресу не демонстрували: “Деньги давай, давай деньги”(с).

Чи знайдуться біля Путіна такі маршали і генерали? Дивлячись на Шойгу – сумнівно…

Автор: Павло Правий

До слова: результат бурхливої діяльності В. В. Путіна із залякування НАТО каналізаційними трубами: 1 серпня Сенат США прийняв оборонний бюджет в розмірі 716 млрд доларів на 2019 фінансовий рік. На відміну від попереднього, який ледь пройшов, його було прийнято переважною більшістю сенаторів.

Оборонний бюджет США у 2017 році складав 611 мільярдів доларів.

2 жовтня постійний представник США при НАТО Кей Бейлі Хатчисон заявила про готовність США знищувати зброю, яку розробляє Росія в порушення Угоди про ліквідацію ракет середньої і меньшої дальності.

 

Залишити відповідь