Як вибрати хорошого репетитора: 3 головних критерії

Як вибрати хорошого репетитора: 3 головних критерії

Вибрати репетитора для дитини – завдання не з простих. Фахівців на ринку освіти так багато, що у батьків розбігаються очі. У голові постійно крутяться питання: на які регалії дивитися, чи має вік значення, краще онлайн чи офлайн та купа інших. У статті розповідаємо, на які три головні критерії варто звернути увагу при виборі репетитора.

Використовуючи сайт репетиторів ви можете ознайомитися з анкетами більше 4 тисяч професійних репетиторів з усіх міст України, які навчають різних предметів: від традиційної фізики або математики, і до менш поширених – малювання або шахів. Для зручності користувачів анкети розміщені в порядку популярності репетиторів. Перші в списку – найкращі викладачі, а саме ті, хто отримав максимальну кількість позитивних відгуків від учнів.

Спеціалізація репетитора

Перед тим, як обрати репетитора, спитайте себе — навіщо він вам? З якою метою вашій дитині потрібні додаткові заняття? Щоб підготуватися до іспитів з нуля, вступити до вишу на бюджет, покращити оцінки? А може, розібратися у незрозумілій темі чи виграти олімпіаду? Від вашої відповіді залежить вибір спеціаліста та подальший результат занять.

Наприклад, ваша мета – підготуватися до іспитів. Тоді варто шукати викладача із релевантним досвідом, який зможе привести учня до бажаного результату. Якщо ж потрібно лише підтягнути оцінки та закінчити добре навчальний рік, тоді немає сенсу витрачати гроші на репетитора з досвідом підготовки до міжнародних чи профільних іспитів.

Тому, перш ніж домовлятися про заняття, ретельно розпитайте викладача, яка у нього спеціалізація, і чи відповідає вона вашим навчальним цілям.

Викладацький стаж репетитора та результати учнів

Досвід викладання має значення. Репетитор-початківець за рідкісним винятком зможе підготувати школяра до іспитів з нуля. Особливо якщо важливо набрати максимальні бали для вступу до вишу на бюджет. У досвідченого викладача багато років роботи вже сформувалися перевірені методики. Саме вони допомагають його учням отримувати високі результати та досягати поставлених навчальних цілей.

До того ж, якщо учні стабільно складають іспити на 90+ балів або навчаються на відмінно, велика ймовірність, що і у вашої дитини буде результат не гірший. Звичайно, за умови, що і сам школяр старанно займатиметься.

Комфорт дитини на заняттях з репетитором

Щоб розкрити потенціал учня та допомогти йому досягти навчальних цілей, хороший викладач повинен уміти створювати на уроці комфортну обстановку. У ній дитина буде максимально розслаблена і залучена до процесу. Багато в чому результат залежить саме від цього вміння репетитора, наприклад репетитор англійської мови. Важливо, щоб школяр відчував себе впевнено, не боявся відповідати на запитання, виявляти ініціативу та не відчував емоційного вигоряння.

Тому після першого заняття слід розпитати дитину – наскільки їй комфортно та цікаво займатися з цим викладачем. Дізнайтеся, як він підносить матеріал, розмовляє і поводиться під час уроку.

Асоціація репетиторів України дає вам можливість знайти справді висококласного викладача з великим досвідом роботи. У нас ви самостійно або за допомогою менеджера зможете вибрати репетитора, виходячи з різних параметрів. В першу чергу, це ціна за урок, а також досвід викладання і кваліфікація вчителя, методики, які він використовує при навчанні, місце проведення занять.

Залишити відповідь