Як вибрати плівку для струменевого друку?

Як вибрати плівку для струменевого друку?

Якщо у вас є потреба друку на плівках, варто звернути увагу на рекомендації виробників та придбати плівку для друку на сайті: https://mak.trade/plivki-dlya-druku/. Як правило, є кілька параметрів для отримання оптимального результату. У цій статті ми розберемося, що відіграє роль при виборі такого носія.

Основні параметри

Ваш апарат передбачає зміну налаштувань чорнила та паперу? Встановіть показник розхідника для друку лише чорними фарбами, а папір – на глянцевий або фотографію. Це забезпечить максимальну щільність друку.

Ось приклад того, як змінити налаштування на струменевому апараті для досягнення оптимальних результатів (параметри можуть відрізнятися залежно від вашої техніки):

  1. Натисніть “Файл”, а потім “Друк”.
  2. У вікні “Друк” відкрийте “Властивості”, “Параметри” або “Параметри принтера”.
  3. У розділі “Тип паперу” виберіть “Струйна”/“Глянцева”/“Фото”.
  4. У розділі “Якість друку” натисніть на прапорець “Найкраще”.
  5. У розділі “Параметри кольору” відкрийте “Чорно-білий” або “Тільки чорний”.
  6. У “Швидкість друку” віддайте перевагу найповільнішому варіанту або зніміть прапорці, в яких вказано “швидко”.Друк на плівці для струменевих принтерів

Перед початком роботи відобразіть ваші матеріали, щоб отримати оптимальний результат. Деякі графічні програми мають цю опцію прямо у діалоговому вікні. Якщо ваше пристрій не дає такої можливості, потрібно відобразити зображення у програмі дизайну.

 

На плівці для друку важливо працювати з неблискучою емульсійною стороною. Ця частина має спеціальне покриття, яке робить чорнило темнішим, а також допомагає їм швидше сохнути. Якщо ви спробуєте друкувати на блискучій стороні, чорнило не висохне.

Як запобігти поширеним проблемам?

Завантажуйте в лоток подачі лише один аркуш плівки. Деякі принтери не можуть читати прозорі плівки. Якщо ваш апарат продовжує виводити порожні листи, є кілька лайфхаків для роботи:

  • Покладіть порожню етикетку вздовж переднього краю та сторін, а потім видаліть після виходу з апарата.
  • Приклейте білий аркуш паперу до прозорої плівки, після чого видаліть його.
  • Використовуйте чорний маркер, щоб обвести плівку для друку.

Зверніть увагу, що відбитки пальців можуть пошкодити поверхню та зіпсувати зображення. При роботі не забувайте тримати листи за край і намагатися не торкатися поверхні.

Не допускайте потрапляння води на носій з зображенням. Матеріал для струмевого друку має спеціальне покриття з одного боку (матове), яке поглинає відкладення чорнила. Якщо ви маєте високу вологість і ви плануєте зберігати матеріали тривалий період, помістіть між ними лист захисного паперу.

Отриманий результат буде якісним і зберігається на тривалий час, якщо дотримуватись всіх рекомендацій.

Залишити відповідь