Методи утримання та мотивації персоналу під час війни

Методи утримання та мотивації персоналу під час війни

На сьогоднішній день, залучення та утримання працівників на робочих місцях є важливим питанням. Дефіцит кадрів – серйозна проблема для багатьох українських підприємств. Менеджер по роботі з персоналом компанії “Хаскі Менеджмент” Христина Нагірська поділилася методами мотивації співробітників, які наші менеджери використовують для пошуку, залучення, навчання та утримання кваліфікованих працівників.

  1. Умови роботи персоналу Наша компанія створює умови праці, які максимально відповідають потребам працівників. Кожен менеджер при запрошенні на роботу пропонує різні варіанти щодо локації, графіку та рівня заробітної плати. Часто пропонується гнучкий графік роботи з можливістю вибору лише денних або лише нічних змін. На багатьох об’єктах організовано транспорт для працівників, що працюють за містом, аби вони не переживали за проходження блок-постів. Додатковою мотивацією є безкоштовні обіди на робочих місцях.
  2. Взаємодія з керівництвом Цей фактор визначає якість співпраці між працівниками та керівництвом. Співробітники цінують чітку та планомірну роботу з перевіркою певних контрольних точок. Особливо нові працівники повинні з першої зміни розуміти свої цілі та важливість своєї ролі. Тому кожен працівник має персонального менеджера, який забезпечує комфортні умови на робочому місці, надає робочу форму та підтримку 24/7.
  3. Взаємодія з колегами На кожному об’єкті є бригадири, які активно залучають нових працівників у робочий процес, навчають їх і слідкують за їх настроєм у перший робочий день. Робота всередині компанії залежить від налагодженої комунікації між усіма співробітниками. Чим краще взаємодія і підтримка у вирішенні робочих завдань, тим вища залученість і продуктивність працівників. Тому бригадири “Хаскі” регулярно проходять навчання з комунікації та управління персоналом, підвищуючи свої професійні якості.
  4. Навчання персоналу Правильне навчання сприяє підвищенню кваліфікації працівників, допомагаючи їм швидко і ефективно виконувати робочі завдання. Окрім навчання бригадирів, ми надаємо можливість працівникам здобувати нові навички, наприклад, користування сканером для комплектувальників або навчання водінню навантажувача.
  5. Кар’єрний ріст і розвиток У нашій компанії кожен працівник має можливість кар’єрного зростання, наприклад, стати бригадиром на своєму об’єкті, пройти відповідне навчання та отримувати мотивацію за свої досягнення.
  6. Оплата праці Однією з переваг в “Хаскі” є щотижнева виплата заробітної плати, що підвищує мотивацію працівників та спонукає їх швидше приступати до роботи. Завдяки нашому додатку «Хаскі», кожен працівник може бачити свої відпрацьовані зміни та нарахування, що забезпечує максимальну прозорість і зрозумілість інформації про зарплату.
  7. Довіра Довіра працівників залежить від виконання зобов’язань і домовленостей. Важливим показником є залученість нових працівників через рекомендації поточних співробітників. Кожного тижня наші працівники рекомендують “Хаскі” своїм знайомим, адже довіряють нам. За програмою “приведи друга” вони отримують приємний бонус (500 грн за першу відпрацьовану зміну).
  8. Мотивація персоналу Додатковою мотивацією є подарунки від компанії до дня народження, а також бонусна система, де працівники отримують додаткові відсотки до зарплати залежно від відпрацьованих змін.

Вакансії в компанії “Хаскі Менеджмент”

Залишити відповідь