Мувінг: історія виникнення у фактах та подіях

Мувінг: історія виникнення у фактах та подіях

Сьогодні ми спробуємо разом з вами розібратися, коли і звідки прийшло модне поняття «мувінг». Замовляйте вантажні перевезення у Львові на сайті https://gruz-taxi.lviv.ua/perevezennia

Попит народжує пропозицію

Саме слово у перекладі з англійської означає «рух». Вперше застосовувати цей термін стосовно бізнесу почали винахідливі американці, які не бажали сидіти на одному місці. Річ у тім, що у 30-ті роки минулого століття США панувала епоха так званої «великої депресії». Тоді в пошуках роботи та кращого життя багато американців переміщалися з міста до міста, зі штату до штату.

А попит, як відомо, породжує пропозицію. Тому поява мувінгових компаній, які професійно займалися переїздами, не забарилася. Їх головною і незаперечною перевагою був той факт, що вони брали на себе всю відповідальність за збереження майна, що перевозиться, і дотримання термінів переїзду. І вже тоді мувінгові компанії працювали за принципом door-to-door, тобто від дверей до дверей.

Бажаючи залучити ще більше клієнтів, мувінгові компанії постійно пропонували нові послуги. Мувери упаковували та розпаковували речі, розбирали, а потім заново акуратно збирали на новому місці меблі, налаштовували техніку та обладнання. Таким чином, мувінгова компанія виконувала не тільки перевезення вантажів на будь-які відстані, але також допомагала в організації самого переїзду, упаковки, розпакування речей та розміщення меблів. Ось так і з’явилися мувінгові компанії, тому що на їхні послуги був великий попит. А батьківщиною мувер стала Америка. Незабаром мувінгові компанії з’явилися й у Європі.

Скіфи, диліжанси та інші

Звичайно ж, скептики можуть заперечити: мовляв, мувінгові послуги з’явилися одночасно з першими транспортними компаніями, інші скажуть, що ще з першими автомобілями та диліжансами. А якщо вже заглибитись в історію ще далі, то, по суті, першими муверами і водночас їхніми клієнтами були наші далекі предки – скіфи, які вели кочовий спосіб життя.

Це, звісно, все несерйозно. Але, повірте, коли іноді спостерігаєш з боку переїзд офісу в стилі «своїми силами», серце кров’ю обливається. Навколо шум і суєта, які ось-ось переростуть у паніку. Хтось неодмінно щось забуде, інший розіб’є, ось менеджер підірвав спину – і пішло-поїхало… Уникнути всієї цієї непотрібної суєти та переїхати з найменшими тимчасовими та грошовими витратами сьогодні вам допоможе професійна мувінгова компанія.

Що таке професійний мувінг?

З часом мувінгові послуги ставали набагато кращими і якіснішими, а мувінгові компанії в погоні за клієнтами постійно розширювали їх список. Таким чином, виросла ціла індустрія з виробництва міцного та надійного пакувального матеріалу, який забезпечує безпеку перевезення крихких та цінних вантажів.

У світі постійно почали з’являтися спільноти і навіть цілі гільдії мувінгових компаній. Яке їхнє призначення? Насамперед, стежити за якістю послуг, що надаються, так би мовити, зсередини. А по-друге, надавати клієнту право вибору міжміської або навіть міжнародної мувінгової компанії, яка б організувала і здійснила переїзд на високому рівні в призначені терміни.

Що виходить у результаті? За кордоном мувінг – це досить потужна галузь, що сформувалася, яка має свою історію, правила та традиції.

Залишити відповідь