РУБАН ПОПАВСЯ

РУБАН  ПОПАВСЯ

Володимир Рубан попався.

Відомого “преговорника”, якого пов`язують з кумом Путіна та одним з найвідоміших проросійських політиків Віктором Медведчуком, затримано на лінії розмежування в ОРДЛО з величезним арсеналом нелегальної зброї та боєприпасів, які він перевозив з окупованої росіянами території Донбасу.

Активіст і волонтер Мирослав Гай у Фейсбуці написав: “Один з головних агентів пропутінської адміністрації в ОРДЛО, довірений Медведчука, попався на перевезенні величезного арсеналу зброї з окупованих територій в Україну”.

Рубана було затримано о 9.15 8 березня на пункті Майорськ прикордонниками й передано в СБУ. Затримання одіозного “активіста”, котрий навіть звання генерала собі присвоїв, підтвердив генпрокурор Юрій Луценко. За останньою інформацією, суд вирішує питання про обрання запобіжного заходу.

Повідомляється, що уже почався тиск на Адміністрацію президента з метою визволення Рубана. Адже він є учасником переговорної групи з визволення полонених, до якої Рубана було включено за лобіювання Кремля. Ситуація наразі дуже непроста. Адже просто так відпустити цього “переговорника” не можна, а утримування під вартою значно усакладнить ситуацію по переговорах. І не лише по заручниках. 

До слова: Володимира Рубана не лише пов`язували з Медведчуком, але й неодноразово звинувачували в роботі на російські спецслужби. Нагадаємо, що саме Рубан в компаніїї з Надією Савченко їздив до Захарченка “на каву”.

Джерело: https://ua.censor.net.ua/n3054631

Залишити відповідь