Шосткинська «Барса» отримала новий інвентар, форму та обладнання + ФОТО

Шосткинська «Барса» отримала новий інвентар, форму та обладнання + ФОТО

Шосткинська «Барса» отримала новий інвентар, форму та обладнання + ФОТО

Сьогодні, 29 грудня комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Барса» приймала подарунки.

Матеріально-технічна база КДЮСШ, завдяки сприянню народного депутата України Ігоря Молотка, поповнилася необхідним спортивним інвентарем, формою для спортсменів, а також супутнім обладнанням.

Зокрема, були придбані м’ячі для гандболу, футзалу, футболу, тенісу, кілька комплектів форми для гандболістів і футзалістів, сітки для воріт, ласти і калабашкі для плавання, тенісні ракетки.

Крім цього, спортшколі вручені сертифікати на акустичну систему, ноутбук і бойлери.

– Буквально на минулому тижні ми зустрілись з тренерами «Барси», аби обговорити проблеми та перспективи розвитку спорту в місті. Виявилось, що нашим спортсменам не вистачає елементарних речей для тренувань, немає форми, щоби виступати на змаганнях…Часто вони просто не можуть туди потрапити, бо на це немає коштів… З таким станом справ не можна миритися і тому все, що можна було придбати на території України за тиждень, ми придбали, робота продовжується і гадаю, вже на початку наступного року ми знову порадуємо наших спортсменів новим інвентарем та обладунками. Це результат нашої спільної роботи з міською владою, управлінням освіти, керівництвом та тренерами КДЮСШ, – сказал в интервью Шостка.INFO Игорь Молоток.

Тренери подякували парламентарія за хороший подарунок до Нового року і висловили впевненість, що в наступному році перемог у спортсменів «Барси» буде ще більше.

– Наші діти будуть представляти рідне місто, свою школу у красивій ігровій формі, а це для них великий стимул тренуватись і перемагати. Тим більше, тепер і умови для тренувань, завдяки сучасному інвентарю, будуть значно кращими, – отметила директор КЮДСШ «Барса» Алла Дейко.

В КДЮСШ «Барса» налічується 16 відділень з різних видів спорту, де тренується близько тисячі дітей під керівництвом 35 тренерів.

У минулому році спортшкола досягла високих результатів у роботі. «Барса» посіла перше місце в обласному огляді-конкурсі серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл, 12 місце в рейтингу спортивних досягнень серед більш, ніж тисячі подібних шкіл в нашій країні, 4 місце в Україні за рівнем спортивно-масової роботи.

   

Залишити відповідь