СЬОГОДНІ ВНОЧІ НА МІСТА УКРАЇНИ НАПАЛИ ВАНДАЛИ (ФОТО)

СЬОГОДНІ ВНОЧІ НА МІСТА УКРАЇНИ НАПАЛИ ВАНДАЛИ (ФОТО)

У ніч на 29 листопада міста України піддалися нападу російсько-православних вандалів причому майже немає сумнівів, що це зроблено з політичною метою.

Зокрема центр м. Новограда-Волинського було розписано ось такими текстами.

Цілком очевидно, що цей акт вандалізму здійснено особами, які належать до однієї із керованих з Росії організованих груп т. з. “истинно православных”. Адже точно такими написами давно рясніють зупинки, паркани, стіни будинків по всій Україні. 

Відомо, що раніше до акцій проти біометричних паспортів були причетні «Русское вече», «СоюзЪрусскаго народа», «Православное братство святого Александра Невского» та Союз православних братств. Довірливим громадянам розповідають про те, як під час фотографування для паспорту на чоло нещасним українцям ставлять лазерну «позначку сатани» та іншу паранормальну маячню.

Відомо, що ці речі розганяютьтся з російського сайту Logoslovo й написи з текстом, що його видно на фото уже кілька років регулярно з`являються то тут, то там. Але сьогоднішній випадок є особливом.

Навряд чи є збігом, що написи у самому центрі Новограда-Волинського з`явилася в той самий день, коли синод Вселенського патріархату має затвердити текст томосу для України. Тим більше, що однин з написів зроблено практично напроти храму УПЦ Київського патріархату.

Якщо й в інших містах України сталися подібні акти вандалізму з боку адептів “Русского мира” можемо точно казати про сплановану на замовлення з Москви провокацію, прив`язану до подій в Константинополі.

Павло Правий

Залишити відповідь