СМОЛЕНСЬКА КАТАСТРОФА ВЖЕ НЕ КАТАСТРОФА: ПУТІНУ ТА ШОЙГУ ПРИГОТУВАТИСЯ

СМОЛЕНСЬКА КАТАСТРОФА ВЖЕ НЕ КАТАСТРОФА: ПУТІНУ ТА ШОЙГУ ПРИГОТУВАТИСЯ

Голова підкомісії з розслідування Смоленської катастрофи, екс-міністр національної оборони Польщі Антоній Мацеревич заявив, що причиною загибелі членів делегації на чолі з колишнім президентом Лєхом Качинським під Смоленськом 10 квітня 2010 року став вибух на борту літака Ту-154М. 

“Пасажири були вбиті вибухом у центроплані перед зіткненням із землею. Це стало причиною їхньої смерті”,- зауважив він. Зокрема, він відзначив, що технічний рапорт підкомітету буде оприлюднений у найближчі дні. Він підкреслив, що рапорт був підписаний усіма членами комітету.

“Це не моя особиста доповідь” – наголосив він.

За його словами, тезу про те, що літак знищено вибухом, підтверджує факт, що двері літака сильно застрягли у землі. Так, на інших частинах літака виявлено дію високої температури. Про вибух на борту також свідчать експерименти, які було проведено урядовою підкомісією.

Нагадаємо, 9 квітня речниця Національної прокуратури Польща Єва Бялик заявила, що під час проведення ексгумації та судмедекспертизи тіл 77 жертв Смоленської катастрофи виявили 69 фрагментів тіл 26 осіб, які були в трунах інших жертв.

Зазначається, що було виявлено підміну двох тіл. Так, у трунах виявлено багато сторонніх предметів: гумові рукавички, пакети, пляшки, флакони дезінфікуючих речовин та інші речі. Зокрема, у 90% випадків документація з проведення судмедекспертиз жертв в РФ містить явні помилки.

21 лютого керівник підкомісії в розслідуванні Смоленської катастрофи Антоні Мацеревич повідомив про нові докази того, що на борту президентського літака Ту-154М перед катастрофою стався вибух. За версією польської підкомісії з розслідування катастрофи, вибух у крилі не вказує на замах. Так, на борту сталися “подальші події, які остаточно призвели до того, що літак не вдалося врятувати”.

Польська підкомісія зазначила, що ліве крило літака Ту-154М було знищене внаслідок внутрішнього вибуху.

7 березня 2016 року у Варшаві розпочалося повторне розслідування Смоленської катастрофи. Міноборони Польщі оприлюднило відеозапис зустрічі колишнього прем’єра країни Дональда Туска з російським президентом Владіміром Путіним і Сєргієм Шойгу, який обіймав у той час посаду голови МНС, в день Смоленської катастрофи.

Також міністр оборони Польщі Антоні Мацеревич заявив, що записи розмов Туска і Путіна в день Смоленської катастрофи суперечать підсумкам розслідування. 21 березня 2017 року Міноборони Польщі звинуватило Туска в злочинній бездіяльності у справі щодо Смоленської катастрофи. Мацеревич заявив, що голова Євроради заключив з Путіним нелегальну угоду на шкоду Польщі і повинен за це відповісти.

Як повідомлялося, 11 грудня 2017 року в Міноборони Польщі повідомили, що комісія з розслідування Смоленської катастрофи знайшла докази, які вказують на два вибухи на борту літака ТУ-154М.

Згодом, у МЗС Польщі заявили, що РФ приховує ключових свідків Смоленської катастрофи і не віддає Польщі уламки літака Ту-154М, а це у свою чергу гальмує встановлення правди.

(друк із скороченнясми)

Джерело: http://tyzhden.ua/News/212136

До слова: навряд чи росіян офіційно звинуватять у організації замаху на президента Польщі – це б означало війну. Очевидно, що будуть наголошувати на “невідому сторону”. Однак ані Путіну, ані Шойгу від цього не легше, адже є ще звинувачення у приховуванні правди та фальсифікації фактів. А це – кримінальний злочин. 

Крім того, хоча звинувачення в теракті проти очільника незалежної суверенної країни офіційно може бути не проголошене, неофіційно винними вважатмуться росіяни.

Ще одна хворостинка на спину верблюда…

Залишити відповідь