ВІДПЛАТА ЗА УБИВСТВО ДІТЕЙ

ВІДПЛАТА ЗА УБИВСТВО ДІТЕЙ

Сірійська армія отримала удар у відповідь на хімічну атаку міста Дума, під час якої загинуло бьагато цивільних. Ймвірно, військову базу рознесли ізраїльтяни.

В результаті ракетного удару по віабазі сирійської армії «Тійфор» загинули 14 осіб. Про це з посиланням на Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини повідомляє Associated Press.

За відомостями агенції, серед загиблих не лише сирійці, а й іранці, йомовірно – з корпусу Стражів ісламської революції. Хто саме обстрілював базу, поки невідомо. Російські військові та представники сирійських урядових військ стверджують, що це зробили ізраїльські ВПС.

Міноборони Росії повідомило, що удар по базі в провінції Хомс завдали два ізраїльських літака, які випустили вісім ракет. П’ять ракет буцімто були збиті російськими ППО, але, крім слів російських таки військових, про це більше інформації немає.

Літаки F-15 не заходили в повітряний простір Сирії і перебували в небі над Ліваном. Спочатку Державне інформаційне агентство Сирії назвало повідомлення про ракетний удар «імовірною атакою США», але пізніше видалило згадку про Сполучені штати.

Представник Пентагону заявив, що Збройні сили США ударів по Сирії не завдавали. Також про непричетність до удару сказали і французькі військові.

До слова: нагадаємо, що на православний Великдень війська сирійського диктатора Башара Асада, підримуваного режимом Путіна, убили в місті Дум більш ніж 70 людей, застосувавши бойову отруюючу речовину зарін.

 

Залишити відповідь