УКРАЇНСЬКИЙ БОКСЕР “ПЕРЕЇХАВ” ЧЕМПІОНА СВІТУ

УКРАЇНСЬКИЙ БОКСЕР “ПЕРЕЇХАВ” ЧЕМПІОНА СВІТУ

«Іншопланетянин» – так називають українського боксера Василя Ломаченка спеціалісти з боксу. Сьогодні Василь підтвердив, що український бокс – кращий на планеті, трактором переїхавши свого опонента.

Хорьхе Лінарес, проти якого сьогодні вночі вийшов у ринг Василь Ломаченко, почувався упевнено. Ця вагова категорія було його «рідною». Лінарес мав величезну перевагу в антропометрії: він важчий, вищий, з більшим розмахом рук. Причому з кожної руки Лінарес наносить дуже важкі удари – важчі, ніж у Ломаченка.

Лінарес швидкий. Дуже швидкий. З гарною реакцією і великим досвідом. Тому його по праву називали лідером легкого дивізіону у професійному боксі. А ще він був чемпіоном світу за версією WBA.
Але…

Але якщо венесуелець лідер, то Ломаченко – «іншопланетянин». Йому не завадив навіть нокдаун, в якому після потужного удару суперника він побував у 6 раунді.

Розв’язка настала у 10 раунді. Василь провів чудову атаку з кількома важкими ударами в голову суперника і завершальним коронним – у печінку.

Цей удар буквально переламав Лінареса навпіл. Від нестерпного болю він опустився на коліно і уже не зміг підвестися. Тепер уже колишній чемпіон світу в нокауті, а Василь Ломаченко – в історії світового боксу!

За перші 12 поєдинків він збирає чемпіонські пояси у трьох вагових категоріях! До нього такого ще не робив ніхто!

Залишити відповідь