“ПОДАРУНОК” ПУТІНА НА 31 БЕРЕЗНЯ: росіяни формують ударний кулак з десятків танків

“ПОДАРУНОК” ПУТІНА НА 31 БЕРЕЗНЯ: росіяни формують ударний кулак з десятків танків

Надходять тривожні відомості, які можуть свідчити про концентрацію росіянами ударного кулаку поблизу лінії фронту.

Чотири дні тому моніторинговою місією ОБСЄ лише на двох полігонах в районі с. Круглик та Мирне було виявлено 43 танки T-64 та Т-72, а також 12 буксируваних гаубиць Д-30 (повнокровний артилерійський дивізіон), 8 самохідних гаубиць 2С1 «Гвоздика» і 15 мінометів 2Б11 «Сани», калібру 120 мм.

Ще батарею Д-30 (4 одиниці) та дві «Гвоздики» зафіксовано в районі селища Біле – це той самий район, де розташовано полігони.

Аби було зрозуміло, звідси до Дебальцевого а відтак і до Світлодарської дуги максимум півтори нічного маршу.

Розвідка доповідає про інтенсифікацію формувань т. з. «батальйонів територіальної оборони» як в ЛНР, так і в ДНР. Основну частину бронетехніки та артилерії можна підтягти пізніше.

Також отримано відомості про масове вилучення у кадрових російських військових та російських найманців електронних гаджетів, які мають вихід в мережу Інтернет. Кажуть, це для приховування кількості росіян у складі «армії» ДНР-ЛНР, але це також один із стандартних заходів маскування під час підготовки до наступальної операції.

Розвідка доповідає, що з 1 березня почався виклик бойовиків з відпусток й одночасно на невизначений термін заборонено звільнення з розташування підрозділів. Проводиться уточнення мобілізаційних резервів. Зросла інтенсивність поповнення бандформувань боєприпасами і спорядженням.

В медичних закладах накопичують запаси крові та плазми. Для цього навіть у примусовому порядку залучають в якості донорів студентів та «бюджетників».

Це лише невелика частка подій останніх двох тижнів. Схоже, не лише «п’ята колонна» в Україні веде підготовку до 31 березня.

Українцям краще уже зараз вирішити чим запасатися: порохом чи вазеліном.

ПАВЛО ПРАВИЙ

До слова: можна, звичайно, обрати президентом і верховним головнокомандуючим людину, яка домовиться з Путіним і привезе з Москви мир. Але спершу треба спитати себе: а на яких умовах Путін готовий укласти той мир? Чи не завелика ціна буде такого миру?

Залишити відповідь