СІРІ БУДНІ ВІЙНИ

СІРІ БУДНІ ВІЙНИ

Бойова робота 30-ї ОМБр
26 березня в обідню годину, коли рух людей на Марʹїнському КПВВ був найактивнішим, ворог, нехтуючи оголошеним режимом припинення вогню, здійснив обстріл військового спецтранспорту з доставки води.

Звісно, в цій ситуації не було б нічого дивного, мовляв, тут же війна. Але є одне «але»: машина знаходилась біля самісінької дороги, якою рухається цивільний автотранспорт в окупований Донецьк та назад і тому людей в такий час на пропускному пункті чимало.

Ворожий снайпер це добре знав. Безперечно, він сприйняв «водовозку» за машину, яка перевозить паливно-мастильні матеріали і в результаті підпалу якої постраждали б не лише військові, але й звичайні перехожі. А вже надвечір «замполіт» так званого спецпідрозділу «Кальміус» Басурін розповідав би про те, як «украинские каратели во время халатного обращения с «бензовозом» убили себя и покалечили гражданское население».

На щастя, поранених та загиблих серед наших бійців та цивільних немає.
Таким чином, ціною життів цивільних, російські найманці мали на меті не лише дискредитувати Збройні сили України, а й показати своє небажання дотримуватися будь-яких договорів.

До слова, на черзі знову «перемирʹя», цього разу — великодневе, але ж усім добре відомо, що для путінських посіпак, як і для нього самого, немає нічого святого.
Прес-служба 30-ї ОМБР

Залишити відповідь