ЗМІ США: ТРАМП “ЗДАЄ” КРИМ І ПРИПИНЯЄ ДОПОМОГУ УКРАЇНІ

ЗМІ США: ТРАМП “ЗДАЄ” КРИМ І ПРИПИНЯЄ ДОПОМОГУ УКРАЇНІ

Неприємна і, прямо скажімо, панічна новина прокотилася засобами масової інформації. Трамп «здає» Крим росіянам і припиняє допомогу Україні.

«Там всі розмовляють російською» – такий аргумент начебто навів президент США. А допомога Україні з боку США є дивною, бо ця країна є однією з корумпованих у світі.

Все це Трамп начебто сказав під час якоїсь вечері на саміті «Великої Сімки». Де, коли і хто був присутнім на тій доленосній вечері, де вирішувалася доля України не уточняється.

Тепер давайте до реалій. Питання: звідки «дровішкі», тобто інформація? А це таке видав американський сайт під назвою BuzzFeed. З посиланням на «анонімні джерела».

Власне, після цього тему можна закривати. Бо цю медійну компанію називають «жовтим », тобто – брехливою. На публікації провокативних, нічим не підтверджених «новин», які потім виявлялися фейковими BuzzFeed попадався не один і не десять разів.

Але ж хвиля пішла. Жовтий сайт передрукували російські, за ними – українські. Не перевіряючи. І навряд чи цю хвилю тепер зупиниш, поки вона сама не вщухне, а за пару тижнів про «сенсацію» усі забудуть, шукаючи нову «зраду».

До речі, за наявною інформацією на інформаційну війну лише на території США (створення сайтів для інформаційних провокацій, фальшивих акаунтів, купівля газетних площ під замовні статті, діяльність Russia Today тощо) 360 мільйонів доларів.

До слова: на традиційному брифінгу прес-секретар Білого дому Сара Сандерс на питання журналіста відповіла, що нічого не знає про подібні коментарі американського президента.

За її словами, вона не була присутня на приватних розмовах Трампа з іншими учасниками саміту G7, тому не має подібної інформації.

Залишити відповідь