ДЕРЕВ`ЯНИЙ ТЕЛЕФОН ДЛЯ ПУТІНА: повернувшись з саміту G7, Трамп негайно підписав ще один документ

ДЕРЕВ`ЯНИЙ ТЕЛЕФОН ДЛЯ ПУТІНА: повернувшись з саміту G7, Трамп негайно підписав ще один документ

Не встигла оббігти Україну хвиля панічних повідомлень про те, що президент США Дональд Трамп відмовився підписувати спільне коменюке “Великої Сімки” і що тепер все буде погано для України і добре для Росії, як з Вашингтона надійшла новина про чергові санкції щодо Москви.

Під санкції США цього разу потрапили Олег Чириков, Володимир Каганський і Олександр Трибун. Всі вони не є публічними особами, але всі вони пов’язані із внесеною до списку компанією “Дайвтехносервіс”.

Обмежувальні заходи введені також щодо Digital Security, ФГУП “НДІ” Квант”, ERPScan, Embedi. Всі вони зареєстровані в Санкт-Петербурзі і пов’язані з ФСБ.

Федеральне державне унітарне підприємство НДІ “Квант”, зокрема, займається розробкою, виробництвом, монтажем, ремонтом засобів спецзв`язку та обладнання для захисту інформації для російських спецслужб і органів державної влади. Відтепер будь-яка компанія, хоч російська, хоч іноземна, яка продасть “Кванту” хоча б один транзистор, сама потрапить під санкції.

Що це означає в умовах коли 90% обладнання та високотехнологічних комплектуючих росіяни закуповують за кордоном, пояснювати зайве.

До слова: а демарш Трампа України та Росії не стосується. Це “сімейна сварка” з Канадою щодо деяких торгівельно-економічних питань.

Залишити відповідь