ЧОМУ ТРАМП НЕ ПОТИСНУВ РУКУ ПОРОШЕНКУ? ВІДПОВІДЬ ДЕКОГО ШОКУЄ

ЧОМУ ТРАМП НЕ ПОТИСНУВ РУКУ ПОРОШЕНКУ? ВІДПОВІДЬ ДЕКОГО ШОКУЄ

Якщо ви запрошуєте хама на своє свято – будьте готові, що хам покладе ноги на святковий стіл, нахамить вам, вашим родичам, спровокує сварку, зіпсує весілля й з відчуттям виконаного обов’язку відбуде до себе додому, розповідаючи, як він класно відпочив, а ви ще довго збиратимете битий посуд та пратимете скатерті.

Навіщо запросили Путіна до Парижу на заходи до 100-річчя закінчення Першої світової війни – таємниця, яка збурила багатьох користувачів Інтернету. Адже Москва своїх союзників у тій війні зрадила, підписавши сепаратний мир з Німеччиною, а потім зрадила й Німеччину, одразу ж почавши засилати своїх «ихтамнетов» створювати Баварську, Бременську, Ельзаську та інші «народні» республіки.

Очевидно, це все через засідання Паризького форуму миру, який проводився паралельно. Напевне, Захід досі не полишає надію знайти в Путіні хоча б щось людське й переконати не нищити власну державу.
Даремно.

Путін знову нахамив своїм колегам, прибувши до Тріумфальної арки останнім. Змушувати себе чекати – це вже своєрідне друге обличчя Путіна, яке він демонструє регулярно і перманентно.

В Росії дехто захоплено аплодує: ех, як «наш» їх усіх! Показує їм усім їхнє місце! Як він демонструє велич Росії!

Насправді це не демонстрація величі. Це поведінка хамовитого сусіда, якого з ввічливості та жалю запросили на весілля, але він не оцінив. Подивіться, з якими виразами обличь дивляться на нього лідери справді великих країн.

Холодний погляд Макрона – він як господар має тримати себе в кулаці, але міцно стиснуті щелепи виказують емоції французького лідера. Зате вираз обличчя його дружини навіть коментувати не треба. Так само, як обличь Меркель, Трампа та його дружини Меланії.

Видатне хамство Путін якимось чином примудряється поєднувати з не менш видатним підлабузництвом та безсоромністю. Подивіться на вираз його обличчя під час рукостискання з Трампом.

Ці запобігливі очиці, цей враз обличчя відданого песика: хазяїн, я тут!

Зверніть увагу, як Путін «ломиться» потиснути руку Трампу – навіть Меркель змушена відсахнутися, інакше збив би з ніг (до речі, тут криється таємниця того, чому Трамп не потиснув руку Порошенко, але про це нижче).

Головне – подивіться як поводяться і Трамп, і Меркель після того, як Путін відходить на своє місце. Правда ж, не треба навіть доводити, їхнє справжнє ставлення до цього типа.
До речі, помітно, що коли Путін проходить повз, лідери країн якось відхиляються від нього, а дехто й відвертається. Може, тхне?

Тепер про Порошенка. Так, Трамп не потиснув йому руку. І через це купа московських агітаторів-пропагандистів б’ються в пароксизмі щастя. Як і не менша купа українських дурнів та агентів Кремля.
«Все! Кінець дружбі! Трамп зневажає Порошенка!»

А ми спитаємо лагідно: а назвіть но нам тих, кому Трамп руку ПОТИСНУВ? Імена, сестро, імена! Наприклад, чи потиснув Трамп руку прем`єр-міністру Великобританії Терезі Мей? Що скажете?

На відео чітко видно, що американський лідер «поручкався» з Макроном, Меркель, здається, прем’єром Ізраїля, котрий стояв позаду нього, а також (не можу сказати хто це) з представником очевидно однієї з азійських країн, і… і, власне, все.

Більше того, на відео нвіть не видно ітко з ким із другого ряду вітався Трамп. Але далеко не з усіма. Саме тому росіські пропагандисти називають Макрона, Меркель та “кількох інших”.
Та хай піднявся до небес.

https://inform-ua.info/politics/1542006712-deystvytelno-ly-tramp-ne-pozhal-ruku-poroshenko-v-paryzhe

Зате кожну посмішку в бік Путіна, кожне рукопотискання російською пропагандою фіксується і смакується. Пригадуєте, як в казці про Золушку, мамаша підраховувавла скільки разві посміхнувся або поглянув в бік її дочок принц? Так і пишуть в заголовках: “Трамп не пожал руку Порошенко, зато мило улыбался Путину”.

Типовим є картина світу, яку бачить російський сенатор такий собі Пушков.

«Нынешняя Украина для него – зависимая, слабая, докучливая страна», – заявил Пушков в соцсетях. Он добавил, что лидеры Украины кажутся надоедливыми, «караулят его у туалета». «Лишнее рукопожатие», – сделал вывод Пушков» (http://www.aif.ru/politics/world/pushkov_vyskazal_predpolozhenie_pochemu_tramp_ne_pozhal_ruku_poroshenko)

Професор МГИМО, кандидат історичних наук, сенатор від пртії «Єдиная Россия» Олексій Костянтинович Пушков «по чину» зобов’язаний співати осанну цареві й прикривати лютий провал Путіна в Парижі, оббріхуючи Порошенка.

Порошенко біля туалету Трампа не ловив. Це робила одна вельми «просунута» кандидатка у президенти України. І останні кроки Вашингтону від передачі кораблів до скасування ембарго на продаж Україні зброї викриває нехитрі побрехеньки пушкових про «втому».

Власне, відповідь на питання чому Трамп не тис руку Порошенка, може бути максимально простою: президент США привітався лише з тим, хто стояв безпосередньо за його спиною. Пнутися ж до Порошенка повз його дружину й змушувати Порошенка пнутися повз пані Марину – це моветон. Це серйозне порушення етикету. Це як вітатися через поріг або через стіл. Це образа того, хто стоїть між вами. Хочеш привітатися – підійди. Не можна підійти – зачекай слушної миті.

Коротше, не можна вітатися через когось. Ото і вся загадка. Саме через це Трамп не тиснув руки більше нікому у другому ряду. В Москві це відомо. Але тамтешні пропагандисти зробили з цього сенсацію й закинули нам. А наші дурні, що не знають елементарних основ ані дипломатичного, ані звичайного людського етикету, розносять дуті сенсації по кутках, як дурні безграмотні баби.
АЛЕ.

Цей вселенський хай, замовлений з Москви, має сховати одну дуже важливу річ. Насправді у Трампа дуже гарні стосунки з Порошенком, а Путіна він просто зневажає. Ось кілька моментів, які від нас ховають так звані «журналісти» та «блогери» за несамовитим воланням «Не потиснув».

Пункт 1. На офіційному прийомі Путіна і Трампа спеціально розсадили аби Владімір Владіміровіч не ліз до Дональда Джоновича з проявами своєї любові. І речник Путіна Пєсков чесно визнає: через це вони були позбавлені можливості спілкування.

До речі, їх розсадили в останній момент. Без пояснень причини. Пушкови чомусь уникають пояснювати цю ситуацію. 

Пункт 2. Після зазначених заходів планувалася зустріч Трампа і Путіна. Але було оголошено, що американська сторона її СКАСУВАЛА.

Це публічний ляпас. Це приниження, яке мало кому демонструють. Це наче вас хтось дуже важливий і потрібний запросив у гості, але на самісінькому порозі будинку раптом повертається й каже: «Знаєш, я передумав». И зчиняє перед твоїм носом двері.

Це настільки велике приниження, що московські пропагандисти змушені піти на відверту брехню, повідомивши, що зустріч скасували обидві сторони.

До речі, це асиметрична відповідь на хамство Путіна. Змусив усіх чекати? Отримуй.

Пункт 3. Зустріч Трамп-Путін скасували не просто так, а за наполегливим проханням господаря заходів – президента Франції мсьє Макрона. Це ще один ляпас – тепер уже від Жана Фредеріковича. Ляпас публічний і дуже болячий: «Друже, в моєму будинку з оцим типом прошу не спілкуватися».

І це теж асиметрична відповідь. Покуражився? Змусив на себе чекати? Отримуй.

Пункт 4. Трамп в рамках цього саміту зустрівся з Порошенком. З Путіним не зустрівся, а з Порошенком зустрівся. І напотискалися вони один одному руки до посиніння. Так що не було сенсу пнутися один до одного ще й на трибуні.

На тій зустрічі було продемонстровано не лише повне порозуміння між Україною та США, але й показано різним кремлівським «експертам» на кшталт Пушкова, що «втома»від українців лідерів країн Заходу – це лише вологі мрії пушкових-пєскових-путіних-лаврових.

Париж. Порошенко і “втомлений Трамп”. А де ж Путін? А Путін летить додому, напотискавшись рук

На тій зустрічі прийнято низку важливих рішень, які йдуть на користь передусім Україні.

Путін напотискався руки всім: і тим хто хотів цього, і тим, хто цього не хотів. Але спілкуватися з ним погидували. Порошенкові Трамп руку не потиснув. Але час і можливість для зустрічі знайшов.

Щоб відновити роботу Комісії Стратегічного партнерства Україна-США, якої не було з часів приходу до влади Януковича.

А ще в Парижі зустрілися Міністр закордонних справ України Павло Клімкін та Державний секретар США Майкл Помпео.

А ще в Парижі зустрілися зустрілися радник Порошенка Костянтин Єлісєєв та радник президента США з питань національної безпеки Джон Болтон.

А ще в Парижі в рамках Призького форуму заради миру загалом відбулося 40 зустрічей з лідерами різних країн світу, які буцімто «втомилися».

А Путін з ким зустрічався, га? Не чую, голосніше, пани «зрадофіли». Тут підказують, що на обіді Путін сидів поруч з Нетаніахою, тож вдалося перекинутися слівцем. Щоправда, лідер Ізраїлю утримався повідомити журналістам, про що та розмова була.

Отже, висновок. Не для російських пропагандистів – з ними все зрозуміло. Для українських «зрадофілів», які з радісним вереском кидаються на будь-який (особливо вигаданий у Москві) негатив.

Дуже для вас сумна новина.
В Парижі Путіна вчергове принизили, не допомогла й звична захисна реакція у вигляді хамства.

В Парижі Порошенка традиційно зустріли тепло й вітали щиро. Хамити та бігати з протягненою для рукопотискань рукою не довелося.

Про що й свідчать фото.

Робота московських пропагандистів лити бруд на Україну та її лідера. Їм за це гроші платять. А в чому ваш інтерес, панове українські “журналісти”, “Експерти”, “блогери”?

ПАВЛО  ПРАВИЙ

Зверніть увагу на вираз обличчя Бріджіт Макрон і порівняйте з тим, коли вона зустрічає Путіна

До слова: у березні 2017 року під час протокольної фотозйомки в Овальному кабінеті Білого дому Трамп не потиснув руку канцлеру Німеччини Ангелі Меркель. Чомусь тоді пушкови не кричали про “кінець дружби” й українскі “зрадофіли” мовчали. Чому ж?

Залишити відповідь