НА ПОРОЗІ ВІЙНИ: ПУТІН ДАВ НАТО 72 ГОДИНИ ПІСЛЯ ЧОГО…

НА ПОРОЗІ ВІЙНИ: ПУТІН ДАВ НАТО 72 ГОДИНИ ПІСЛЯ ЧОГО…

Війна може спалахнути в будь-який момент. Справжня. Із застосуванням авіації, ракет та інших видів зброї. Путін висунув НАТО ультиматум. Далі – війна…

Справа в тому, що НАТО ввело свою ескадру в Чорне море. Мета зрозуміла: тиск на Кремль та підтримка союзників в цьому регіоні, зокрема України та Грузії.

На борту ракетних крейсерів США крім всякого іншого добра – сотні крилатих ракет «Томагавк», що здатні легко досягти не лише Москви й Пітера, але й бункера Путіна в горі Ямантау, що його останнім часом широко піарять російські ЗМІ.

І Путін пішов ва-банк, кинувши на стіл усі свої фішки.
Цитата:

«Путин занял жесткую позицию и потребовал, чтобы все военные корабли НАТО покинули акваторию Черного моря в течение трех дней, иначе Россия будет вынуждена прибегнуть к жестким мерам. В то же время российские ВС также не остались в стороне и провели масштабные военные учения в Черном море. По информации из достоверных источников, военные корабли НАТО находятся под прицелом размещенных в Крыму российский ракет, а российские ВМФ и ВВС уже приведены в повышенную степень готовности»

(http://novo24.ru/doc/110388_esli_cherez_tri_dnia_korabli_nato_ne_pokinyt_chernoe_moreoni_bydyt_na_dne.html).

Найстрашніше для людства те, що Путін грозить не кому-небудь, а – адміністрації Трампа. Трамп же звик сам діяти з позиції сили. Вивести кораблі з Чорного моря – це означає показати всьому світові, що США злякалися погроз Кремля й втратити не лише престиж, але й значну долю поваги та авторитету у сіті, які ґрунтуються в тому числі й на військовій потузі Сполучених штатів.

За сумною іронією долі і Путін тепер не має іншого виходу, як віддати наказ на атаку кораблів НАТО. Адже якщо він цього не зробить, то з погрози, яку він висловив у притаманному йому стилі, реготатимуть в кабінетах керівників усіх країн світу а сам Володимир Володимирович стане посміховиськом не лише для них, але (що набагато для нього страшніше) для свого оточення.

Зрозуміло, що американці зможуть відбити напад того, що залишилося від російського флоту та авіації. Зрозуміло, що й самі понесуть якісь втрати. Зрозуміло, що за такого сценарію удар «Томагавків» по військовим базам в Криму неминучий.

В такому випадку з вірогідністью 90% локальна сутичка переросте в широкомасштабну віну, яка майже напевне крок за кроком виллється спочатку в обмежену, а потім і глобальну ядерну війну.

Можна запасатися сіллю, сірниками, свічками та кількою в томаті й рити сховище на дачі. Бо Україна неодмінно потрапляє в епіцентр великої війни.

Злякалися? Не бійтеся. Те, що цитувалося та переказувалося вище, є заголовками та анонсами статей від червня поточного року. Це також є тест на уважність та те, хто звик читати тексти до кінця.

З моменту страшного ультиматуму Владіміра Владіміровіча пройшло вже без двох днів як 5 місяців.

Наслідки? Жодних. Знову і знову гучні заяви Москви закінчуюються одним і тим самим: гучним звуком, схожим на той, що його видає… ну ви зрозуміли. Є така українська казка про «пшик».

З того часу, як Путін грозив кулаком, тарабанив лабутеном об стіл та обіцяв «пустити на дно пройшло майже 5 місяців. Як відреагували США та НАТО на такі жорсткі погрози? А ось як:

8 липня до Одеси прийшов американський есмінець USS Porter DDG78 для участі в навчаннях Sea Breeze-2018, які почалися 9 липня. Звернемо увагу: не просто так прийшов – для участі у навчаннях. Побрязкати зброєю. Через три тижні після грізного ультиматуму фюре вождя «встающей с колен». Корабель, який може випустити за кілька хвили десятки «Томагавків».

У навчаннях взяли участь також флагманський корабель ВМС США USS Mount Whitney, румунські, турецькі судна, морська піхота Грузії і Молдови, американські та британські водолази тощо.

23 липня 6 кораблів НАТО прибули до Одеси. Це фрегат Королівських ВМС Нідерландів «De Ruyter», фрегат Турецької Республіки «Fatih», румунський фрегат «Regele Ferdinand», а також постійної протимінної військово-морської групи НАТО № 2 (SNMCMG2) – допоміжне судно ВМС ФРН «Rhein», мінний тральщик ВМС Туреччини «Anamur» і румунський мінний тральщик «Lupu Dinescu».

2 листопада до Батумі (Грузія) для спільних навчань з грузинськими моряками прийшла група з 5 кораблів НАТО у складі німецького флагманського корабля Rhein, турецького саперного фрегату Erdemli, корабля Stibar ВМС Болгарії, румунського мінного корабля Lieutenant Dimitrie Nicolescu і іспанського тральщика Turia.

А що ж Путін? Анічичирк. Вірніше, Москва перманентно висловлює «занепокоєння», на яке ніхто демонстративно не зважає. Така нині реальність для Росії – постійні приниження за демонстративною бравадою. Так поводиться маленький хлопчик-хуліган, якого усі ображають.

Маленький хлопчик здалеку грозить дядькові кулаком, крутить дулі та погрожує, чудово розуміючи, що дядько за ним не ганятиметься. Хлопчик не думає про те, що дядькові цього й не потрібно: дядько просто прийде увечері до ного додому й спокійно дочекається на нього – нікуди той хлопчик не дінеться.

Так що не бійтеся – не буде ніякої війни. Армія Росії є одним великим фейком. Генералам НАТО це добре відомо, але вони роблять вигляд, що ситуація серйозна: лякаючи платників податків таким чином легше «вибивати» нові десятки мільярдів на переозброєння.

Урядам країн НАТО також добре відома ця гра їхніх генералів. Але військові замовлення рухають економіку США, тому уряд і Конгрес також роблять вигляд. З європейцями складніше – там відносно слабкий ВПК, але США їх доволі наполегливо підштовхують.

А Росія? А Росія все більше стає схожою на свій «авіаносець» що називається «Адмирал Кузнецов» – в народі – «Кузя». Немає гіршого покарання для російського морського офіцера, ніж потрапити служити на судно, 3 нижні палуби якого просто завалено сміттям, в буквальному сенсі перетворено на полігон побутових відходів; який чадить, мов несправний паровоз і з 5 років «служби» 4 знаходиться на капітальному ремонті.

ПАВЛО ПРАВИЙ

До слова: наприкінці жовтня Росію струснув скандал: виявилося, що американці «бачать» в реальному часі путінські атомні підводні човни.

«- Офицеры-подводники из Североморска наложили траекторию полета американского разведывательного корабля «Орион» на карту расположения наших АПЛ в ходе учений, – пишет журналист «ВПК» Максим Климов. – И все десять точек поворота его маршрута приходились аккурат на места расположения наших подлодок. То есть он их даже не искал, а всегда направлялся к конкретной точке. «Орион» выходил без каких-либо галсов точно на нашу АПЛ, сбрасывал буй и шел к следующей».

Це означає, що російський підводний флот разом з навантаженими на нього ракетоносіями бойовою одиницею не є. Усі ці субмарини НАТО знищить в лічені хвилини – ті просто не встигнуть перевести свої системи в бойове становище.

Все, що потрібно знати про справжню «могутність» країни, в армію якої Путін протягом 18 років вклав сотні мільярдів доларів, які виручено з продажу викачаної з надр нафти. Вірніше, схоже на те, що це лише народу розповідали, що долари пішли на армію.

Насправді сходе на те, що долари пішли ЧЕРЕЗ армію.
Кудись.

Залишити відповідь