КАТАСТРОФА: ПУТІН СМЕРТЕЛЬНО ОБРАЗИВ КИТАЙСЬКОГО ЛІДЕРА

КАТАСТРОФА: ПУТІН СМЕРТЕЛЬНО ОБРАЗИВ КИТАЙСЬКОГО ЛІДЕРА

О, великий професіонал-розвідник! О, непересічний політичний діяч, який «всех переиграл»! В. В. Путін примудрився нанести китайському прем’єр-міністру Си Цзиньпіну особисту образу, яка змивається лише кров`ю. А оскільки китайці навряд чи відправлять спецназ по душу Володимира Володимировича, відповідати доведеться державі Росія.

У президентів, перших міністрів та іншого подібного народу є купа народу, яка відповідає за інформацію. Від протокольної служби до аналітичних підрозділів спецслужб та особистих помічників і референтів.

Їхній службовий обов’язок – формування інформативної бази на політиків, бізнесменів, громадських діячів, митців тощо – усіх, з ким має зустрітися бос. Перед кожною зустріччю на стіл босу кладеться аналітична довідка: не лише загальні відомості, але й дрібниці: чай він/вона п’є чи каву; які алкогольні напої полюбляє, яке хобі має, як звуть улюбленого песика або кенгуру, коли й за яких обставин останній раз відбувалася з ним/нею зустріч тощо.

І гарний політик має все на все це зважати під час зустрічі з цією особою. Аби ненароком не образити, або навпаки – показати свій інтерес та симпатію до особи: немає нічого кращого для формування привітної атмосфери, аніж поцікавитися: «Як справи у вашої доньки Сари? Вона, здається, уже на третій курс університету перейшла?»

11 вересня Путін у Владивостоку в рамках Східного економічного форуму зустрівся з китайським першим міністром Сі Цзиньпіном. Усім відомо, що в Піднебесній Цзиньпін має прізвисько «Вінні Пух», яке йому – скажемо так – дуже й дуже не подобається. Не подобається настільки, що в Китаї заборонений показ мультиків про Вінні Пуха, будь-яка згадка про нього, а також будь-які фото меду та бджіл разом з Сі Цзиньпіном.

И от, Володимир Володимирович знайшов найкращий подарунок для свого китайського «друга». Не балалайку, не матрьошку подарував – банку меду! МЕДУ!

“Лучший подарок, по моему – мед!”(с)

Ти ж начебто в КДБ на оперативній посаді працював! Ти ж маєш знати про такі дрібниці як ніхто інший! І ти таке влаштовуєш не з якимось шведом, німцем чи американцем – з представником народу, який до таких речей ставиться дуже прискіпливо і який образи пам’ятає до кінця днів своїх!

Звісно, з обличчя китайського лідера нічого не прочитаєш – цей народ вміє приховувати свої почуття. А в душу не зазирнеш. І ще б можна було все списати на випадковість, якби це був перший випадок. У червні Путін під час відвідування Китаю подарував голові китайського уряду російську баню з алтайського кедру, сибірські горіхи, чай і МЕД.

Російська преса тоді не надала уваги такому кричущому «проколу» і у захваті розповідала, скільки мільйонів рублів коштував подарунок. І от знову. Що інше має подумати голова Цзиньпін, як не те, що його брутально «тролять»?

І це в умовах, коли між США та Китаєм іде торгівельна війна і Путін має навприсядки «Бариню» навколо Цзиньпіня танцювати!

Наслідки цього «подарунку» ми побачимо дуже скоро. Путін, здається, так і не зрозумів, що зробив. За нього це зрозуміли деякі російські журналісти й блогери, які волають «алярм». Кажутьт про катастрофічний рівень державного управління та аналітиків, якими с ебе оточив Путін.

Утім, Кремль, здається, цього не чує…

Автор: І. Шуляк

До слова: А ось і відповідь Китаю. Не забарилася. Хоча де-юре Пекін не вводив проти РФ фінансових санкцій, фактично китайські банки приєдналися до обмежень, введених США та Євросоюзом.

Комерційні кредитні організації КНР затримують перерахування на рахунки російських банків або зовсім відмовляються проводити платежі, заявив 14 вересня глава представництва Банку Росії в КНР Володимир Данилов, виступаючи на круглому столі «Російсько-китайське фінансове співробітництво як фактор економічного розвитку» в Харбіні.

Минуло 3 дні…
 

 

Залишити відповідь