Мільйон українців будують дачі російським генералам і при цьому звинувачують Порошенка у нездатності перемогти в АТО

Мільйон українців будують дачі російським генералам і при цьому звинувачують Порошенка у нездатності перемогти в АТО

 

          2017 року громадяни України понад чотири мільйони разів перетнули державний кордон із Росією.

          Про це повідомив в спікер Держприкордонслужби Олег Слободян.
         “Минулого року ми зафіксували понад чотири мільйони перетинів кордонів РФ (туди й назад) українцями. Це не кількість громадян які їздили до Росії, а кількість перетинів, тому що багато хто їздив кілька разів”, – зробив він очевидне уточнення.
          Щодо візитів громадян РФ до України, таких  було зафіксовано 1,2 мільйона, що є приблизно на рівні 2016 року, повідомив Слободян.
          До слова: За наявною інформацією, близько 1 мільйона українців перебувають на заробітках в Росії. Це передусім Москва, Санкт-Петербург, а також нафтовидобувні компанії, обєкти “Газпрому” тощо. Трапляються випадки виїзда на заробітки навіть учасників АТО, через що російські спецслужби намагалися зробити з них “терористів”. За соціологічними опитуваннями 6% українців не бачать нічого поганого у виїзді на роботу до Росії. Це 2,5 млн. осіб.

          Але найбільший парадокс полягає в тому, що деякі українці, які у підмосков`ї будують дачі російським генералам, приїзжджаючи на відпочинок в Україну, не соромляться докоряти президенту України в тому, що він ніяк не переможе в АТО.

        Нагадаємо, що у 2014-2015 роках десятки тисяч українських чоловіків під виглядом виїзду на “заробітки” переховувалися від мобілізації саме в Російській Федерації.

ПАВЛО  ПРАВИЙ

Залишити відповідь