СТРАШНИЙ СОН МОСКВИ: кораблі НАТО з “Томагавками” – в Чорному морі

СТРАШНИЙ СОН МОСКВИ: кораблі НАТО з “Томагавками” – в Чорному морі

До чорного моря увійшла ескадра НАТО з ракетами “Томагавк” на борту. Це може бути знаковою для України подією, що вирішить багато дуже важливих питань. В тому числі й долю “Лугандонії”.

Москві теж має стати дуже спекотно, адже навряд чи захід цих кораблів просто так співпав з переформатуванням АТО в ОСС – Операцію спільних сил на Донбасі. Деякі експерти увязують ОСС з силовим варіантом вирішення питання повернення тимчасово окупованих Росією територій на Донбасі. 

Принаймні те, що відтепер такі ескадри знаходитимуться біля українських берегів постійно, свідчить про те, що НАТО бере на себе попередження масштабного вторгнення в Україну російських військ. Адже разом з появою в Чорному морі цієї, відносно невеликої сили, у Середземне море увійшла ударна авіаносна група ВМС США на чолі з авіаносцем “Гаррі Трумен”. Зараз вона знаходиться на відстані доби ходу від флотилії, яка оперує в чорноморській акваторії.

Але це може бути й ознакою прикриття ЗСУ від контрударів з боку російських “ихтамнетов” в разі, якщо все ж таки відбудеться силова “зачистка” Донбасу. 

Флагман з’єднання, що увійшов в Чорне море — британський ракетний есмінець HMS Duncan (D37).

Крім нього, до складу групи входять фрегати ВМС Іспанії SPS Victoria (F82), ВМС Туреччини TCG Gemlik (F492), ВМС Німеччини FGS Bayern (F217), а також кілька менших кораблів.

До слова: цікавим є те, що британські ракетні есмінці цього типу, крім зенітних керованих ракет, можуть нести в себе на борту 12 пускових установок для крилатих ракет “Томагавк”. А Томагавки в 1200 кілометрах від Москви – це вже страшний сон російських генералів. 

Путін знову доводить, що він переграв всіх…

ПАВЛО БОНДАРЕНКО

Залишити відповідь