ПОРОШЕНКО ЖОРСТОКО ПОКАРАВ МОРСЬКИХ ПІХОТИНЦІВ

ПОРОШЕНКО ЖОРСТОКО ПОКАРАВ МОРСЬКИХ ПІХОТИНЦІВ

Реакція президента на дії окремих офіцерів морської піхоти, які відмовилися змінювати чорні берети радянського зразка на бірюзові була миттєвою, безжальною і абсолютно справедливою.

Більшість тих, хто не виконав наказ звільнені у запас. Хтось скаже, що це – розправа. Ні. Це наведення ладу і забезпечення елементарної дисципліни.

Дисципліна – це стрижень і сталевий хребет армії. Без дисципліни армія гине. Без дисципліни армія перетворюється на партизанський натовп, практично некерований. Навіть морпехи.

І головнокомандувач Збройними силами України зобов’язаний дисципліну підтримувати. Будь-якими, в тому числі навіть драконівськими методами. Особливо під час війни.

Якщо хтось з панів офіцерів вважає, що має право не виконувати накази – він швидко пересвідчиться наскільки був неправий.

Тепер уже колишні пани офіцери можуть носити «на гражданці» такі милі їхньому серцю чорні берети хоч цілодобово. Це їхнє право як осіб, що не мають більше стосунку до Збройних сил України.

А в армії їм робити нема чого. Українська армія обійдеться без них. Здоровішою буде. А пани колишні офіцери можуть іти на базар капцями торгувати. Або сторожувати.

Хтось з них уже кричить в соцмережах, що українська влада не цінує професіоналів. Брехня. Професіонали у нас на вагу золота. А ці люди від професіоналізму далекі. Який професіоналізм, якщо вони наказам не підкоряються?

Отож, Петро Порошенко абсолютно правий. Більше того – він ще й м’яко вчинив. Бо за невиконання наказу пани офіцери мали б піти у запас рядовими.

Це називається очищення армії від стороннього та ворожого елемента.

До слова: демарш окремих ревнителів радянських традицій дуже сподобався в Росії. Так, депутат Держдуми одіозний ворог України Володимир Шаманов, який командував російськими десантниками під час анексії Криму та вторгнення на Донбас, назвав поведінку цих кількох українських морпехів «благородним офіцерським вчинком».

Дуже сумнівний комплімент з уст подібної персоналії. Хоча, може, якраз для них Шаманов не ворог, а великий авторитет…

Залишити відповідь