Росію повернуть на перше місце в медальному заліку олімпіади в Сочі

Росію повернуть на перше місце в медальному заліку олімпіади в Сочі

Спортивний арбітражний суд (CAS) ухвалив рішення щодо ситуації з допінгом збірної Росії за підсумками Олімпіади-2014, яка проходила в Сочі.

Як повідомляє Р-Спорт, CAS задовольнив 9 апеляцій російських спортсменів стосовно їхніх нагород на змаганнях. Таким чином, Росія поверне 2 “золотих”, 6 “срібних” та 1 “бронзову” медалі. Після цього рішення, в активі російської команди тепер буде 11 “золотих”, 9 “срібних” та 9 “бронзових” нагород.

Окрім того, CAS задовольнив апеляції 28 спортсменів щодо рішення МОК відсторонити їх довічно від участі на Олімпіаді. Отже, санкції стосовно цих спортсменів анульовані, а їхні результати у Сочі знову вважаються дійсними.

Цікавий той факт, що апеляції ще 11 спортсменів задовольнили частково. Нагадаємо, що МОК відсторонив збірну Росії від Олімпіади-2018 через масове вживання допінгу спортсменів.

Джерело: https://prosport.tsn.ua/sport/rosiyu-povernut-na-1-misce-medalnogo-zaliku-olimpiadi-v-sochi-1100945.html

До слова: президент Росії Володимир Путін визнав факт вживання допінку російськими спортсменами і це є публічною капітуляцією перед міжнародними спортивними організаціями, адже раніше росіські чиновники погрожували у відповідь на відстронення своїх спортсменів від змагант ввести санції проти функціонерів Міжнародного антидопіногового комітету.

Залишити відповідь