“Інцидент вимагає міжнародного розслідування” – у НАТО відреагували на примусову посадку літака в Мінську

“Інцидент вимагає міжнародного розслідування” – у НАТО відреагували на примусову посадку літака в Мінську
Фото із відкритих джерел

Білорусь повинна забезпечити безпечне повернення екіпажу та всіх пасажирів, наголошують у НАТО

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг прокоментував примусову посадку літака Ryanair у Мінську. Його заява опублікована в Twitter.

“Ми уважно стежимо за примусовою посадкою в Білорусі рейсу, що прямував до Вільнюса, і за повідомленнями про затримання опозиціонера Романа Протасевича. Це серйозний та небезпечний інцидент, який вимагає міжнародного розслідування”, – мовиться в повідомленні.

Генсек НАТО відзначив, що Білорусь повинна забезпечити безпечне повернення екіпажу та всіх пасажирів.

Closely monitoring forcible landing in #Belarus of flight to Vilnius & reported detention of opposition figure Roman Protasevich. This is a serious & dangerous incident which requires international investigation. Belarus must ensure safe return of crew & all passengers.

— Jens Stoltenberg (@jensstoltenberg) 23 травня 2021 р.

Нагадаємо, у Білорусі затримали засновника Telegram-каналу NEXTA Романа Протасевича. В аеропорту Мінська здійснив аварійну посадку літак, який летів з Афін у Вільнюс. Причиною посадки став сигнал про мінування. Про це повідомили на каналі NEXTA Live.

Раніше генеральна прокуратура Білорусі звернулася до польської сторони щодо видання Степана Путила та Романа Протасевича, які є засновниками Telegram-каналів NEXTA й NEXTA Live, через їхню нібито “злочинну діяльність”.

 

Залишити відповідь