В ДОНЕЦЬКУ ПАНІКА: бойовики кричать, що ЗСУ штурмують Докучаєвськ

В ДОНЕЦЬКУ ПАНІКА: бойовики кричать, що ЗСУ штурмують Докучаєвськ

Серед бовиків на Донбасі паніка. Страшні втрати. Відключено телебачення, радіо та Інетернет. Ходять вперті чутки, що Путін “зливає” окуповані росіянами та місцевими колаборантами землі на Донбасі.

17 убитих та 35 поранених – такі втрати російських найманців та місцевих сепаратистів у зіткненнях під Докучаєвськом. В паніці бандити навіть побачили “прорив ЗСУ”. Поки що деталі обставин, за яких це сталося, не уточнюються, так само, як і те, чи насправді прорив відбувся.

Тиша незвичайна, якщо врахувати, що будь-які подробици боєзіткнень одразу потрапляють в мережу. Варіантів два: або ЗСУ знищили сепаратистів, що готувалися до атаки, або таки дійсно “дещо поліпшили свої позиції”.

До слова: одночасно з цим в окупованому російськими найманцями-бойовиками Донецьку відключили телепередачі та радіомовлення. В деяких районах не працює інтернет. Вживання алкоголю в Донецьку побило нові рекорди. Перелякані бойовики бояться що це зроблено аби опустити їх у інформаційний вакуум, щоб світ не дізнався про їхню утилізацію.

Щодо “зливу” Донбасу – це лише паніка, а ось те, що довкола Докучаєвська ситуація неоднозначна – правда. Наш військовий експерт пояснив: місто давно знаходиться в оперативному оточенні ЗСУ і (за сприятливої політичної ситуації) може бути визволене протягом кількох днів.

Тим паче, що згідно з мінськими домовленностями, Докучаєвськ (як і Оленівка, котру розташовано між Докучаєвськом та Донецьком) має бути в українській зоні. Що сталося під Докучаєвськом? Чому ці події збіглися з дивним “падінням” інформаційної системи у бойовиків? Репетиція “часу Ч”? А, може, “повзучий наступ”, який ЗСУ практикують протягом останнього року? Час покаже.  

ПАВЛО  ПРАВИЙ

Залишити відповідь