ВСЕ, ЩО НАЖИТО НЕПОСИЛЬНИМ ТРУДОМ: стало відомо про величезні статки Ольги Богомолець

ВСЕ, ЩО НАЖИТО НЕПОСИЛЬНИМ ТРУДОМ: стало відомо про величезні статки Ольги Богомолець

Красиво жити, як відомо, не заборониш. Автівки, розкішні будинки, численні земельні ділянки і навіть старовинний замок. Сьогодні ми маємо радість: Ольга Богомолець 12 квітня придбала ще одну земельну ділянку площею 1 500 квадратних метри за 260 тисяч гривень. Це чергова нерухомість до довгого списку маєтностей депутатки, яка четвертий рік невтомно бореться з будь-яким реформуванням старої системи охорони здоров`я.

Ділянка знаходиться в селі Іванковичі (Васильківський район, Київська область). У цьому селі депутатка вже має дві земельні ділянки та житловий будинок площею 539,8 квадратних метра. Крім того, у її власності ділянки в селі Покровське (Очаківський район, Миколаївська область), у місті Сколе та селі Верхнє Синьовидне (Сколівський район, Львівська область).

У Радомишлі (Житомирська область) у неї шість земельних ділянок. У Покровському, Сколе та Верхнє Синьовидному Ольга Богомолець має житлові будинки. У Києві вона має шість власних квартир, ще у двох квартирах має частку власності. Їй у столиці також належать дев`ять нежитлових приміщень, гараж і три паркомісця. У Радомишлі у власності нардепа – історико-культурний комплекс.

Історико-культурний комплекс в Радомишлі, власність Ольги Богомолець, відкрито в часи правління Януковича. Комплекс об’єднує в собі готель, музей, ландшафтний парк, приміщення для урочистих церемоній та концертний зал. Цікаво, що дорогу до замку будували практично цілодобово в три зміни. Цим опікувалися депутат від ПР Вадим Журавський та тодішній голова ВР України Володимир Рибак, теж з Партії регіонів.

Крім того, Ольга Богомолець задекларувала 133 творів мистецтв, серед яких – ікони, картини антикварні вироби. Їздить депутатка на Mercedes-Benz ML 350 2012 року випуску. Минулого року Ольга Богомолець отримала 254 тисяч 499 гривень заробітної плати, ще 5 мільйонів 300 тисяч 544 гривні – від здачі майна в оренду. Готівкою Ольга Богомолець зберігає 290 тисяч євро та 430 тисяч доларів. На банківських рахунках має 3 тисяч 118 доларів, 2 тисячі 327 євро та 45 тисяч 962 гривні.

За навчання дочки в Угорщині минулого року депутатка заплатила 234 тисячі 729 гривень.

Джерело: http://expres.ua/news/2018/04/13/291223-olgy-bogomolec-pobilshalo-zemli-deputatka-prydbala-odnu-dilyanku-pid-kyyevom

До слова: Ольга Богомолець та колишній міністр охорони здоров`я Олег Мусій активно борються проти реформи в сфері охорони здоров`я. Пікантність ситуації полягає в тому, що пан Мусій (коли ще був при владі) якраз і є одним із засновників стратегії, яку зараз впроваджує Уляна Супрун.

Нагадаємо, що у 2015 році Ольга Богомолець “поховала” ще одну реформу МОЗ, розроблену “командою” Олександра Квіташвілі. Тоді про це писали так:

“Процесс ознаменовался чередой громких скандалов: отказ Ольги Богомолец заслушивать на парламентских заседаниях министра Квиташвили, саботаж руководством комитета проведения заседаний и даже регистрация законопроектов-клонов.

16 сентября 2015 года Ольга Богомолец наконец добилась своего – комитет большинством голосов отклонил законопроекты команды Квиташвили. Для того, чтоб реформа потерпела крах, Ольге Богомолец и ее соратникам Оксане Корчинской и Олегу Мусию пришлось даже публично вступить в коалицию с представителями старой власти Януковича: Татьяной Бахтеевой и Игорем Шурмой из Оппозиционного блока и экс-регионалом Александром Биловолом из группы “Возрождение” http://pharma.net.ua/publications/articles/13983-dvojnaja-igra-olgi-bogomolec-kogda-hameleon-u-vlasti-cveta-menjaet-okruzhenie

Складається враження, що завданням пані Богомолець є блокування буд-яких реформ старої системи. Чи не мільйонні статки, квартири, землі, замки, автівки, картини, “зароблені” саме за старою системою є цьому причиною? Такий собі “мельдоній”, що допомагає грудьми стояти проти Квіташвілі, Супрун та будь-кого іншого, хто наважиться посягнути на status quo…

 

 

 

Залишити відповідь