ЯК ПОРОШЕНКО ВІД НАРОДУ ТІКАВ

ЯК ПОРОШЕНКО ВІД НАРОДУ ТІКАВ

В соціальних мережах розпосюджується фото “як Порошенко від націоналістів утікав”. Ось воно.

“В Сети появились фотографии с митинга в украинском Житомире, а точнее, того момента, как президент Петр Порошенко убегает с этого мероприятия, на которое пришли радикалы. Снимок насмешил пользователей. “Гарант ходит по воде”, – подписал изображение блогер Денис Гороховский”.

Хто такий Денис Гороховський і на кого він працює – самі знайдете, Гугл знає все. А от знімочок цей пройшовся по таких “правдивих” ЗМІ, як російський телеканал “Царь-град” (наведений вище підпис звідти), Страна.ua тощо.

Ось вам “Российская газета” опросталася на голови довірливим громадянам: “А после митинга Порошенко был вынужден БЫСТРО УХОДИТЬ с места проведения, что и запечатлено на этой фотографии… На фото видно, как президент Петр Порошенко бежит по луже, тогда как его догоняют охранники”.

Правда, наздоганяють його не “охранники”, а помічники та журналісти – ну, то таке. Помилилися російські пропагандисти, буває. Так само, як лише вони змогли на цьому фото видивитися злих “націоналістів”, що женуться за Порохом.

Тепер дивимося як саме і куди саме “быстро уходит” Порошенко. Фото, яке путінські пропагандисти чомусь не опублікували.

А ось Порошенко вже “прибіг”…

Для вас погана новина: вас вчергове пошили в дурні. Продовжуйте вірити гороховським-шаріям. Ну і телеканалу “Царь-град”…

До слова: Порошенко дійсно ходив по воді. До народу. І да – в Новограді-Волинському, що на Житомирщині, теж пройшовся по калюжі, якої просто не було видно від численного натовпу, що оточив президента. Ось він, “боягузливий Порошенко”, дуже “быстро уходит”, тікаючи від “розлюченого” народу. 

 

 

 

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *