ЯК ПОРОШЕНКО ВІД НАРОДУ ТІКАВ

ЯК ПОРОШЕНКО ВІД НАРОДУ ТІКАВ

В соціальних мережах розпосюджується фото “як Порошенко від націоналістів утікав”. Ось воно.

“В Сети появились фотографии с митинга в украинском Житомире, а точнее, того момента, как президент Петр Порошенко убегает с этого мероприятия, на которое пришли радикалы. Снимок насмешил пользователей. “Гарант ходит по воде”, – подписал изображение блогер Денис Гороховский”.

Хто такий Денис Гороховський і на кого він працює – самі знайдете, Гугл знає все. А от знімочок цей пройшовся по таких “правдивих” ЗМІ, як російський телеканал “Царь-град” (наведений вище підпис звідти), Страна.ua тощо.

Ось вам “Российская газета” опросталася на голови довірливим громадянам: “А после митинга Порошенко был вынужден БЫСТРО УХОДИТЬ с места проведения, что и запечатлено на этой фотографии… На фото видно, как президент Петр Порошенко бежит по луже, тогда как его догоняют охранники”.

Правда, наздоганяють його не “охранники”, а помічники та журналісти – ну, то таке. Помилилися російські пропагандисти, буває. Так само, як лише вони змогли на цьому фото видивитися злих “націоналістів”, що женуться за Порохом.

Тепер дивимося як саме і куди саме “быстро уходит” Порошенко. Фото, яке путінські пропагандисти чомусь не опублікували.

А ось Порошенко вже “прибіг”…

Для вас погана новина: вас вчергове пошили в дурні. Продовжуйте вірити гороховським-шаріям. Ну і телеканалу “Царь-град”…

До слова: Порошенко дійсно ходив по воді. До народу. І да – в Новограді-Волинському, що на Житомирщині, теж пройшовся по калюжі, якої просто не було видно від численного натовпу, що оточив президента. Ось він, “боягузливий Порошенко”, дуже “быстро уходит”, тікаючи від “розлюченого” народу. 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь