ПЕРШИЙ МІСЯЦЬ ЗЕЛЕНСЬКОГО: ВОДА В ПІСОК…

ПЕРШИЙ МІСЯЦЬ ЗЕЛЕНСЬКОГО: ВОДА В ПІСОК…

Минув місяць і один день від інавгурації шостого президента України Володимира Зеленського. На що витрачено 1,8% президентського терміну Зеленським і його командою. Об’єктивно.

Всупереч Конституції та регламенту Верховної Ради розігнано парламент і призначено дострокові парламентські вибори (про рішення КС не будемо, ми ж розумні люди, правда?) поки не сильно впав рейтинг «Слуги народу».

Причому аналіз списків «слуг» та їх потенційних партнерів по коаліції жахає: майбутня Рада обіцяє бути абсолютно недієздатною та найкорумпованішою за всю історію.

Оголошено про намір перейменувати Адміністрацію Президента, перенести її в Український дім (ціна питання далеко за 100 мільйонів доларів), перевернути Державний прапор, змінити гімн, перенести столицю України (а як же 100 мільйонів на АП в Українському домі?)в інше місце (на це, за словами Разумкова, візьмуть мінімум 3 мільярди доларів з держбюджету).

Запропонувати в Мінську стратегію «припинити стріляти», котра благополучно провалилася, як і передбачували експерти, й у результаті по факту повернутися до стратегії Порошенка на стримування «Русского мира» по лінії розмежування.

Запропонувати в Мінську припинення блокади ОРДЛО, а після того, як провалилася ідея «припинити стріляти», оголосити, що блокаду буде знято лише після повернення українських активів (шахти, заводи, фабрики тощо), які розташовано на окупованій території. Цю умову неодноразово висували Порошенко і Турчинов.

З’їздити до ЄС і підтвердити зовнішньополітичний курс Порошенка на посилення санкцій проти Росії й примусу її до миру, а також рішуче обірвати президента Франції Макрона, який заїкнувся про можливість прямих переговорів Зеленського з бойовиками Лугандонії.

Продемонстровано пробіжку по фонтану та поїдання шаурми на камеру смартфону. Зеленський втрапив у кілька скандалів через свої висловлювання, в т. ч. сексистського характеру.

Призначити на державні посади, в т. ч. з порушенням Закону про люстрацію друзів бізнес-партнерів, кумів, друзів друзів і людей, наближених до олігархів.

Демонстративно, під виправданням «Народ так хоче», розтоптати низку законів та норм Конституції.

Оголосити про скорочення ЗСУ на 100 тисяч і поставити на чолі Генерального штабу «героя Іловайська» генерала Хомчака.

Оголосити, що співпраця з МВФ продовжуватиметься, про високі тарифи на ЖКГ – то був жарт, що жартом також було те, що «Ротердам+» є корупційною схемою, війни з олігархами не буде, а підвищення зарплат і пенсій не в компетенції президента.

Пообіцяти побудувати «цифрову Україну».
Пообіцяти найближчим часом розробити план подолання корупції в судах.
Пообіцяти закордонним інвесторам захист від корупції.

Пообіцяти «дзеркальні дороги».
Пообіцяти українському бізнесу «не заважати».
Пообіцяти, що дефолту в країні не буде.
Пообіцяти, що поважатиме і захищатиме незалежність НБУ.
Пообіцяти провести податкову амністію на пільгових умовах.

Ну і червоною ниткою всюди і завжди про те, що Зеленському «заважають працювати».

До слова: подивишся на це все – самі слова, прожекти та заяви. А дії де? Реально працювати вороги “заважають”, а розсаджувати в крісла друзяк та язиком плескати – ні…

А 2% часу президентства вже сплили…

Залишити відповідь